Novantis
kurz USD 0 EUR 0
Objednejte si sídlo firmy na Praze 8 na 12 měsíců se slevou

Sídlo firmy Praha 6, virtuální kancelář na Praze 6

 
 


Sídlo pro firmy v Praze s 5ti hvězdičkovým standardem virtuální kanceláře

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická
sdílená kancelář


Sídlo pro firmy
již od 230 Kč i na počkání
do 15 minut!

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Poskytnutí sídla Praha 6, virtuální kancelář na Praze 6

Sídlo firmy na Praze 6

Nabízíme Vám poskytnutí sídla firmy na Praze 6 na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6 - Břevnov za cenu 590 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 490 CZK* / měsíc.

Vaše nová adresa sídla společnosti na Praze 6 bude:

VAŠE SPOLEČNOST
Dvořeckého 628/8
169 00  Praha 6 - Břevnov

Cenu sídla společnosti: 590 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 490 CZK* / měsíc = 2 měsíce služeb sídla zdarma! 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

sídlo firmy Praha 6

Výhody umístění sídla firmy na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6, PSČ 169 00 - Břevnov:

 

Poskytnutí sídla na Praze 6

Nabízíme Vám jedinečnou možnost využít služeb www.sídloprofirmy.cz. Na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6 naleznete vše nutné, co potřebujete pro Vaše podnikání. Získáte tím možnost adresu v hlavním městě a také spoustu dalších výhod, které tato možnost nabízí. To vše za pouhých 490 Kč / měsíc v případě objednání sídla na jeden rok.

Základní informace o Praze 6

Praha 6 se nachází v severo-západní části hlavního města. Celková rozloha činí přibližně dva tisíce hektarů. Je rozdělena na několik katastrů, mezi něž patří Dejvice, Ruznyně, Bílá Hora a Bubeneč .

Proč mít sídlo na Praze 6?

Všechny městské části v oblasti Prahy 6 mají velmi dlouhou historii, avšak jako celek je Praha 6 velmi mladá a rychle se rozvíjející. Praha 6 zažila velký stavební boom, díky kterému je vybudováno obrovské sídliště a dodnes zde rostou obytné či administrativní komplexy.

Úřady a instituce na Praze 6

Finanční úřad pro Prahu 6 >>
Živnostenský úřad Praha 6 >>
Česká pošta a Czech Point v blízkosti sídla >>

Doprava a parkování u sídla na Praze 6

V klidné ulici u domu je možné pohodlné parkování.

Okolí sídla pro firmy na Praze 6

Objekt se nachází v těsné blízkosti renovovaného parku a usedlosti Ladronka.  U objektu je také zajištěno pohodlné parkování.

Historie Břevnova na Praze 6

Osada Břevnov na Praze 6 je jednou z nejstarších vsí v okolí Prahy. Vznikla jako zázemí nejstaršího mužského kláštera u sv. Markéty v Břevnově. Vsí procházela stará silnice vedoucí na západ. Kolem ní bylo vystavěno i několik usedlostí ve výrazně osamoceném postavení – Ladronka, Kajetánka, Šlajferka. Přitom třeba Kajetánka byla od začátku myšlena i jako přechodné výletní místo, za tím účelem tu byla zbudována i kaple, ke které chodila procesí. Terénně je břevnovské území velkou plání, která se pomalu zvedá směrem k Bílé hoře. Tam daleko od města byl již v 16. století zájezdní hostinec. Tudy přicházely k městu jak poutníci, obchodníci, tak vojska. Před Říšskou branou stávala usedlost Závěrka vedle mýtné brány. Vybíralo se tu clo. Dál se již tyčily hradby. Usedlosti se na katastru Prahy 6 Břevnova zachovaly, jsou i dál využívány a opraveny. Jen některé zanikly v důsledku výstavby komunikací – Závěrka, Malovanka, Tejnka, Königsmarka.

Mapa - adresa sídla na Praze 6


View Larger Map

 

Sídlo na Praze 6 - fotogalerie

Usedlost Ladronka na Praze 6

 

Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Pohledávky | Ke stažení | Často kladené dotazy
Copyright sidloprofirmy.cz © 2010-2015
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny jsou bez DPH v zákonné výši pokud není uvedeno jinak.CZIN.eu | Naplne-LUK | Sídlo pro firmy ve Zlíně | ostatní partneři >>