Novantis
kurz USD 24,203 EUR 27,030
Objednejte si sídlo firmy na Praze 8 na 12 měsíců se slevou

Sídlo firmy Praha 4 Pod Vinici, virtuální kancelář na Praze 4

 
 


Sídlo pro firmy v Praze s 5ti hvězdičkovým standardem virtuální kanceláře

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická
sdílená kancelář


Sídlo pro firmy
již od 230 Kč i na počkání
do 15 minut!

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

Sídlo firmy Praha 4 Pod Vinici, virtuální kancelář na Praze 4

Sídlo firmy na Praze 4

Nabízíme sídlo společnosti a místo podnikání na adrese Pod Vinicí 1432/11, 143 00 Praha 4.

Cena: 490 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 450 CZK* / měsíc. 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Sídlo firmy na Praze 4, Pod Vinicí

Mapa - sídlo firmy na Praze 4


View Larger Map

Dopravní dostupnost sídlo Praha 4

Nové sídlo vaší společnosti se nachází v malebné a tiché části Modřan. I přesto je jeho dopravní dostupnost velice dobrá. Nachází se v těsném sousedství Modřanské magistrály, pouhých pár set metrů od Jižní spojky. Lokalita nabízí i spoustu možností k zaparkování. Svůj automobil můžete bez obav zanechat na parkovišti v ulici Na Floře nebo na začátku ulice Československého exilu. Z obou parkovišť se do ulice Pod vinicí dostanete během několika málo minut. Hned u Modřanské ulice těsně před vjezdem do ulice Pod vinicí můžete doplnit palivo u benzínové pumpy OMV. Ideální spojení nabízí i městská hromadná doprava, kterou se sem snadno dostanete z centra. Stačí nastoupit na tramvaj na Václavském náměstí, a během dvaceti minut se ocitnete na zastávce Belárie, jen pár kroků od vašeho sídla. Příznivci metra mohou vystoupit na zastávce Smíchovské nádraží, odkud je to pouhých deset minut autobusem na zastávku U Belárie.

Okolí virtuální kanceláře Praha 4

Vaše nová virtuální kancelář se nachází pouhých tři sta metrů od nábřeží Vltavy. Ve zdejším proslulém golfovém klubu Hodkovičky můžete relaxovat se svými obchodními partnery. Hned v sousedství naleznete Freestyle Park Modřany, který nabízí klasické sportovní vyžití ve formě plážového volejbalu, ale i zážitkové sporty, při kterých si obujete skákací boty nebo se svezete na proslulých vozítkách Segway. Zaměstnáte i své ratolesti, které nadchne zdejší dětský koutek. Na oběd pak můžete vyrazit přímo do restaurace Port62 zvláštní svým umístěním na lodi kotvící v přístavu. Přímo z paluby se pokocháte výhledem na lodě plující kolem a svěží vzduch vám zajistí dobré trávení.
V této lokalitě se nachází spousta administrativních budov, ve kterých mají svá sídla zavedené firmy. Adresa vašeho sídla vám tak zajistí pověst solidní firmy nacházející se na dobrém místě. Přímo v sousedství vaší virtuální kanceláře má své sídlo společnost ZyXEL specializující se na počítačovou techniku (zmiňme, že tato společnost je výhradním dodavatelem wifi routerů pro telefonní společnost O2), Adveal s.r.o. prodávající značková vína a mnohé další. Daří se zde například i značkovým autoservisům automobilů Opel a Volvo. V okolí je k dispozici i velice vyspělá zdravotní péče. Za všechny jmenujme Medicínské centrum Praha s.r.o., které nabízí svým klientům ten nejvyšší standard.

Využijte naši nabídku na poskytnutí sídla a zajistěte si tak stálou klientelu, která se k vám bude stále vracet.

Vaše nová adresa virtuální kanceláře Praha 4 bude

VAŠE SPOLEČNOST
Pod Vinicí
143 00 Praha - Modřany
 

Praha 4 - důležité odkazy

Úřad práce hl. m. Prahy - pobočka v Praze 4

Finanční úřad pro Prahu 4

 

Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Pohledávky | Ke stažení | Často kladené dotazy
Copyright sidloprofirmy.cz © 2010-2015
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny jsou bez DPH v zákonné výši pokud není uvedeno jinak.CZIN.eu | Naplne-LUK | Sídlo pro firmy ve Zlíně | ostatní partneři >>