Novantis
kurz USD 24,203 EUR 27,030
Objednejte si sídlo firmy na Praze 8 na 12 měsíců se slevou

Sídlo pro firmy v Praze, poskytnutí sídla společnosti Praha, virtuální kancelář

 
 


Sídlo pro firmy v Praze s 5ti hvězdičkovým standardem virtuální kanceláře

A co víc!
Nejsme jen virtuální kancelář,
jsme Vaše fyzická
sdílená kancelář


Sídlo pro firmy
již od 230 Kč i na počkání
do 15 minut!

Máme otevřeno
7 DNÍ V TÝDNU

SLUŽBY SÍDLA PRO FIRMY

Naše hlavní služby poskytování sídla, virtuální kanceláře a pasivního telemarktingu:

 

Pasivní telemarketing

Příjem hovorů a vzkazů na čísle společnosti s uvítáním jménem vaší společnost nad 10 hovorů denně v rámci služby Pasivní telemarketing >>


Dosílku doručených poštovních a kurýrních zásilek poskytujeme ve spolupráci s partnery v rámci České republiky a do zahraničí:

 

Příprava a podání návrhu na zápis sídla společnosti do obchodního rejstříku

Rádi pro Vás zajistíme přípravu a podání na zápis změny sídla společnosti v obchodním rejstříku. Na základě plné moci Vás zastoupíme při provedení veškerých změn. Kontaktujte nás pro více informací >>

 

Další námi poskytované služby:

Spolu s pronájmem sídla společnosti lze využívat rozličné služby, jež zahrnují rozmanitou administrativní činnost. Tou se rozumí přijímání a odesílání korespondence, zřízení osobního telefonního čísla, na které klienti volají právě do virtuální kanceláře.

S našimi klienty komunikujeme také pomocí emailu, SMS nebo telefonu a jsme schopni zajistit internetovou prezentaci v podobě www stránek. Tato prezentace může dodat společnosti profesionální tvář a objevit novou klientelu.

Služby, které souvisí s poskytováním sídla společnosti, ulehčují firmám různého druhu jejich činnost a značně přispívají k jejich dobré image na trhu. Díky službám, jež spolu s pronájmem sídla společnosti dostávají, nemusí platit vlastní administrativní pracovníky, což se kladně promítne ve finančním rozpočtu. Využívání výše zmíněných služeb je pro společnosti výhodné a pohodlné.


Nejsme jen virtuální kancelář, jsme vaše sdílena fyzická kancelář Office centrum

Mějte u nás šanon s doklady, razítko nebo vizitky a my Vás tím budeme prezentovat. Nejsme jen virtuální kancelář, jsme Vaše Office centrum. Nabízíme výhodu, kterou se zásadně lišíme od naší konkurence - buďte pro Vaše klienta maximálně k dispozici.


DOPISY ONLINE

Můžete nejen přijímat, ale i odesílat poštu z Vašeho počítače. My Vaši poštu pošleme za Vás běžnou poštou v obálce. Nemusíte tak chodit na poštu. Detaily o službě Dopisy On Line najdete po přihlášení do klientské zóny Asistentka24.cz.

 
 
Mapa stránek | Všeobecné obchodní podmínky | Pohledávky | Ke stažení | Často kladené dotazy
Copyright sidloprofirmy.cz © 2010-2015
Ochranné známky nebo registrované ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.
Uvedené ceny jsou bez DPH v zákonné výši pokud není uvedeno jinak.CZIN.eu | Naplne-LUK | Sídlo pro firmy ve Zlíně | ostatní partneři >>