Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Neplatiči, dlužníci, pohledávky

Na této stránce pravidelně zveřejňujeme společnosti a fyzické osoby, kteří i přes četná upozornění neuhradili své závazky vůči naší společnosti a ve většině případů odmítají zcela komunikovat.

Název společnosti
" S A P " s.r.o. 60277882
007 s.r.o. v likvidaci 250 42 734
1. DASH s.r.o. 25797506
1. NERATOVICKÁ STAVEBNÍ s.r.o. v likvidaci 24776416
1. PRACOVNÍ HOLDING s.r.o. 24246832
1vw.eu s.r.o. 02512335
A.A.S.I. a.s. 26048922
A3Z spol. s r.o. 27076598
AA-World s.r.o. v likvidaci 26152568
AB Cosmetics Slovakia s.r.o. 24152277
AB PARTNER s.r.o. 26786141
ABIASA s.r.o. 05896363
ABORA GROUP a.s. 27920224
ABORA s.r.o. v likvidaci 27593878
AC obchodní s.r.o. 29373468
ACR Servis s.r.o. 28138937
Acrea, s.r.o. v likvidaci 25548565
ACTIVO TECHNOLOGIES s.r.o. 64825183
Adam Andrzej Rosiński 02582091
Adecia Capital s.r.o. 01851144
ADVERTIS s.r.o. v likvidaci 28859120
AG CLERA trading CZ s.r.o. v likvidaci 26822598
Agentura KOPEME.EU s.r.o. 29463092
ajur 001, s.r.o.v likvidaci 27728421
ALABRITE s.r.o. 01944720
ALANRON s.r.o. 02195283
ALDSTAR s.r.o. 29145252
ALEC INVESTMENT s.r.o. 28478401
Alefra Company, s.r.o. 24219096
Aleksander Piotr Psztur 04161033
ALENVEST s.r.o. v likvidaci 02036631
Aleš Procházka 67036091
ALEX BEAR s.r.o. 27451062
Alexander Niederer
ALfa MiMa Invest s.r.o. 25607359
ALFABOARD s.r.o. v likvidaci 262 02 549
ALIASKA CZ s.r.o. 28908511
ALMERO spol. s r.o v likvidaci 25097351
ALTA VITA Software s.r.o. 24708232
ALTOP s.r.o. "v likvidaci" 61977357
AMINEA SERVICE s.r.o. 28796985
AND - CZ s.r.o. 28077962
Andrea Di Maio 03484734
ANDREA PETRÁNOVÁ 71986731
ANDREAS TRADING s.r.o. 02336405
Andrew Thomas Milligan
Angel Logistic s.r.o. 01660845
ANKU SERVIS s.r.o. 27130240
Anselm Build s.r.o. 01862359
Anthony Heřman 1551892
Antico Legno s.r.o. 28531698
ARABELLA PRODUCTIONS s.r.o. 27570576
Arbes Gastro, s.r.o. 29196116
Arbian logistics s.r.o. 24824127
ARFAOUI TRANS s.r.o. 24806200
Archmanic s.r.o. v likvidaci 27899047
ARiSiA Agency s.r.o. 03908569
ART MARKET s.r.o. 02324431
AS WIENNA spol. s.r.o. 45798761
ASCOT s.r.o. 47538872
AT INVEST FINANCIAL s.r.o. 28583051
ATC MOTOR RACING s.r.o. 28606078
Atelier Pegas, s.r.o. 277 58 273
AURAXONE, s.r.o. 02636832
AUTO HOUMR s.r.o. 29048567
Autoklempířství a Klempířství
AUTOLEONID s.r.o. v likvidaci 27228126
AXA Sprint s.r.o. 24683272
AXISIMUS s.r.o. 01442341
AZ GRAND ACTIVITY, s.r.o. 27173224
AZURETTA s.r.o. 28957105
B Transport s.r.o. v likvidaci 28064186
B.A.R. Praha, s.r.o. 47120606
B114 s.r.o. 24248002
Back Yard s.r.o. 017 29 292
Balakov Company s.r.o. 016 92 691
Ballona Commerce, s.r.o. 24762041
BARKAT s.r.o. 26170035
Barneaexport s.r.o. 24829978
base style s.r.o. v likvidaci 24194212
BATANAS s.r.o. v likvidaci 01997033
Bavelison plus s.r.o. 24125555
Beáta Bretzová 01545833
Bellpoint Finance s.r.o., v likvidaci 03303683
Bellpoint Investment s.r.o., v likvidaci 03290123
Bellpoint Trading s.r.o., v likvidaci 03290166
BELOIT s.r.o. v likvidaci 29417031
BENDIGO s.r.o. v likvidaci 01605020
Benefity Care, s.r.o. 27234550
BERITRADE business finance s.r.o. 01938550
Best Online Ltd
BETTER SPEAKER s.r.o. 27834441
BEZPROV s.r.o. v likvidaci 27947378
BH CAPO CAR plus s.r.o. 24810118
BIO CRYSTAL, s.r.o. 25387324
Biologistica s.r.o. 24164780
BLUE CAMPANULA s.r.o. 28174721
BLUE GREEN VISION s.r.o. 28202589
Blue Oceans Venture s.r.o. 28969481
Blue Star Finance s.r.o. 27886573
Blueline International s.r.o. 27616045
BODEMAR s.r.o. 04584252
Bohemia group company, s.r.o. 28141377
Bohemian Consulting s.r.o. 27188540
BOHSPED, spol.s.r.o. 61065722
BOKORO s.r.o. 03214451
BON TRANS s.r.o. 27437167
Borax company s.r.o. 04113420
BOTTKA No.1. s.r.o. 27970451
BOWERY LTD 09057322
BRAN RECRUITMENT CZ s.r.o. 29130611
Brand Vision s.r.o.
Brandon - půjčovna technologie a nářadí s.r.o. 28217721
BRAPOSPOL, s.r.o. v likvidaci 28402855
Brick and Invest Company s.r.o. 29364574
BRITEMAP s.r.o. 29145929
Bronte s.r.o. 46571728
BRUDALSKI s.r.o. v likvidaci 28619561
Brunner Consulting s.r.o.v likvidaci 28384211
BS Development s.r.o. 27684041
BUBBLE GROUP s.r.o. 01715062
BUGGYSTAV s.r.o. 28415892
BusinessStavTrade s.r.o. 28386124
CALDURA a.s. 28350871
CALIPUS s.r.o. 02189046
CANDOLA services, s.r.o. 28102720
Cap invest s.r.o. 24205591
CAPE TOWN s.r.o. v likvidaci 02082071
Car Importer CZ s.r.o. 28285573
Carbon Ultimate s.r.o. 24235644
CAROLINUM CORP. s.r.o. 29033489
Cassiopeia auto s.r.o. 27541037
CELL.CZ, s.r.o. 26208032
Central Markets & Services, s.r.o. v likvidaci 28917804
CK IDIF s.r.o. 28514696
Clare 666 s.r.o. 27933601
Claustrophobia s.r.o. 02490951
CMG Europe, s.r.o.
CNL Global s.r.o. v likvidaci 25227165
Coleus Group s.r.o. 04556496
Combau - Dílny s.r.o. v likvidaci 48908266
Combau - Stavební s.r.o., "v likvidaci" 28263847
Combau - TEC s.r.o v likvidaci 60708018
Comfort - Tech s.r.o. v likvidaci 24300675
COMFORT NT, s.r.o. 27339874
Comus SE, v likvidaci 28453328
CÓN a partner, s.r.o. v likvidaci 27607917
CONLABON s.r.o. v likvidaci 01750704
Contact Business s.r.o. 28926790
CORTENAL COM s.r.o. 03143287
Cotinus Corporation s.r.o. 04556551
COVEX Czech s.r.o. v likvidaci 29219442
CRADOCK s.r.o. v likvidaci 02032619
Critical Cargo and Freight Services s.r.o. 04485351
CROCIFERI DUO s.r.o. 29390915
CSL WORLDWIDE LIMITED 112997
CWB spol. s r.o. 63983532
CZECH TRADE UNION s.r.o. 01484818
CZECHOPUMP s.r.o. 60202807
Českomoravské správní, poradenské a peněžní družstvo v likvidaci 24255939
ČUBASTAV zemní práce s.r.o. 04788699
D M A , spol. s r.o. 49703455
DAK - MATRIX club s.r.o. v likvidaci 26950227
DAKAT s.r.o. 02410303
DAKOTA servis s.r.o. v likvidaci 45788707
Daniel Černohlávek
Daniel Edward Samay
Daniel Kweku John Palin 04797001
DanStar, s.r.o. 25851357
DARVENTER s.r.o 24727491
DATAPARK s.r.o. 29196108
David Krpata 87721791
David Řepka 73169871
DAVIO s.r.o. 02971488
DAX Autogroup s.r.o. 28128125
DB company s.r.o. 02713225
Defensor Security, s.r.o. 24212644
DEGR postele, s.r.o. 27174662
DELABIE LIMITED 1730233
Delerek Group s.r.o. 24768235
Deutsch Auto CZ s.r.o. v likvidaci 02656787
Diastola s.r.o. 02491541
Dibliček Daniel 05218331
DICO COLOR s.r.o. 25293133
DIRNET s.r.o. v likvidaci 28411951
DIVMAR-Reality s.r.o. v likvidaci 25781961
DK TRANS s.r.o. 27872785
DOK SpeeD s.r.o. 29295092
dominet, s.r.o. 26773821
DONASTAV s.r.o. v likvidaci 28746368
DORANEA logistic s.r.o. 24156191
DOUBLE SERVICE s.r.o. 24131300
DOVER INTERNATIONAL s.r.o. 02413094
DPT TRADE s.r.o. 62414917
Drewel s.r.o. 24230839
DRILVEST s.r.o. v likvidaci 02224160
Družstvo TOKAR IVT 26107244
DŘEVO - POPULUS s.r.o. 28306520
DŘEVOSTAVBA s.r.o. v likvidaci 27661431
DTK-Company s.r.o. 28797965
Dveku Design & Engineering s.r.o. 24305634
Dyrea consult s.r.o. 29138311
E-GP sport s.r.o. 275 67 826
EAGLE AGENCY s.r.o. v likvidaci 28229584
EBL Group a.s. 28218540
ECF elektrocentrum fabrik s.r.o., v likvidaci 25289039
ECOBAU stavební spol. s r.o. 24135771
Eduard Hoess
EKOMAR s.r.o. 28325681
EKOPE plus s.r.o. 25304828
Elán ocel013 s.r.o. 28625226
Elektroinstalace Praha s.r.o. 29376190
Elektronické cigarety s.r.o. 24770612
ELIGRANT s.r.o. 29247438
ELITRONICS CORP s.r.o., 03473333
ELMAREN CAPITAL s.r.o. 02413655
ELVEA, s.r.o. v likvidaci 63988127
EMPOREL TRADE s.r.o. 293 67 263
ENERGUARD s.r.o. 27745368
ENVIMENT s.r.o. v likvidaci 02044374
EPREMO a.s. 26055813
Erik Romančík 63449889
ESA Weston s.r.o. 03807282
Escudero, s.r.o. v likivdaci 24192945
EuroAnalysis,s.r.o. 27102882
Europa Business Group Inc. 163.243
EUROPAHAUS GROUP, s.r.o. 27302946
EUROPE WEB & CALL CENTER s.r.o. 04045807
EuropeCom s.r.o. 27545067
Eurorealitka s.r.o. 28496604
EURYD s.r.o. 24778702
Ev Imports s.r.o. v likvidaci 014 30 963
Eva Kopřivová 47580682
EVAMP SERVIS s.r.o. 01750780
Everyday Pub s.r.o. 24243922
EVMP Servis s.r.o. 24299839
EVO promotion s.r.o. 24681687
Express Spedition s.r.o. 28576101
Express Transport & Business Services s.r.o. 28925181
FANRON s.r.o. 02335930
FEABS MUNIR ABDULMALIK EFFATE 911593076
Feat Servis s.r.o. 24301221
Feature Way s.r.o. 24302180
FELIMPEX, spol. s r.o. 45313237
Fellite s.r.o. 24290840
Fenmore Business, s.r.o. 04728246
Fensum s.r.o. 28707559
Fibula Corporation s.r.o. 04556437
FIDLER s.r.o. 25635484
FIESTAUXARALOS Company s.r.o. 01784145
FILE MEDIA s.r.o. 01755633
FILE SERVIS s.r.o. 01756010
FILE TRADING s.r.o. v likvidaci 02405253
FILERON s.r.o. 02147581
Filip Janota 86646699
Financial Invest Solution s.r.o. v likvidaci 29241774
FINSER s.r.o. 01801872
FIRST QVC s.r.o. 03246574
Fivestar Services s. r. o. 2024112607
Flash Project Group 28155092
Flavum Group s.r.o. 04555473
Flexpro s.r.o. 29374189
FM Community s.r.o. 24221406
FM.CZ, s.r.o. 27173127
FOREST INDUSTRIES s.r.o. 02628813
Forest Royal s.r.o. 29247365
Foresta Umbra, s.r.o. v likvidaci 29230217
FORLIFE PROMOTION s.r.o. v likvidaci 01723545
FORMARIN s.r.o. 02223457
FORSAM Invest,s.r.o. 02149818
Forseti Real s.r.o. 28367863
FOUR DEAL s.r.o. v likvidaci 29142083
Fox Media s.r.o. 28869125
Francisco Sanchez Fonta
František Vrbický 45856770
FREEDOM GROUP s.r.o. v likvidaci 01723090
G.S.B. Trade s.r.o. 28972856
GABO SM s.r.o. 03376851
Gabriel KRUPIČKA 49657232
Galaxy brainfitness s.r.o. 242 06 563
Galeona trading s.r.o. 01572652
GAPWIN s.r.o. 02327996
Gastro Americká s.r.o. 29144744
GENCORP s.r.o. 29294177
GETRANK CS s.r.o. 015 05 220
GIGA Lights s.r.o. 24248436
Gigemont s.r.o. 02715228
GLOBAL STUDY s.r.o. 28418395
GLOBUS CAR - SERVICE, s.r.o. 27367509
GLOBUS CAR,s.r.o. 63983311
GLOSS GROUP s.r.o. 01750879
GOLD TRADING s.r.o. 02744929
GOLDEN CHANCE Ltd., organizační složka 24310751
GOLDENHORN s.r.o. v likvidaci 27616088
GOOD COOLNA s.r.o. 29127262
GOODSPOT s.r.o. 03891623
GORMAL assist s.r.o. 25695762
GOSILL s.r.o. v likvidace 01606069
Grafika Publishing s.r.o. v likvidaci 25756851
GrandCars s.r.o. "v likvidaci" 25861824
Green capital group, s.r.o. 28159802
GTS Group s.r.o. 28595718
Guadalupe Lopez Mateu 05987466
"H E D A", spol. s r.o. 45358681
HAKR BETA s.r.o. 02078031
Hana Šťastná 64165523
Hanson - Enright s.r.o. 02344785
Haratsis, a.s. 27758524
Harlow Company, s.r.o. 28329295
HELLP INTERNATIONAL spol. s r.o. 26189615
HELP & SUPPORT s.r.o. 28771117
HENORAM s.r.o. 28981715
HERMITAGE s.r.o.
Hexa MONT s.r.o. - v likvidaci 01493647
HIMALAYA INTERNATIONAL, s.r.o., "v likvidaci" 25393693
Himaral s.r.o. v likvidaci 28996763
HOBLOCK s.r.o. 02302250
HOBOKEN s.r.o. v likvidaci 01388711
HODREVO s.r.o. 45698147
HOFMANN & Co., s.r.o. 60934514
HOGENSTAV s.r.o. 27906337
Honestum s.r.o. 24756521
HORNEGIA s.r.o. v likvidaci 46711724
HRP eu s.r.o. 05028311
HT OKNA s.r.o. 27724522
HVH system s.r.o. 27596451
Château Resort Mladějov, s.r.o. v likvidaci 28793617
CHECK INTERNATIONAL s.r.o. v likvidaci 01768646
I GO INTERNATIONAL, s.r.o. 04004825
IBC FLOORING s.r.o. 24279773
Ideal Auto s.r.o. 25335685
IGIRIS s.r.o. 29211042
IKORUNA Payment Systems, SE 24122190
iLogic s.r.o. 03988856
Ilona Dobiášová 72001861
Immobilien Österreich s.r.o. v likvidaci 24804801
IMP-EX Praha s.r.o. v likvidaci 29362814
Imperial Housing s.r.o. 01685031
INconnect s.r.o. 03394247
Industrial Construction s.r.o. 04043812
Ing. Dušan Špánik 05495237
Insolvenční správce - KONREO, v.o.s., IČ: 04706498, tel: 737 810 666, email: info@konreo.cz 04706498
Intellect solution s.r.o. 28998863
Inter Allied Group s.r.o. 25410563
INTNAB spol. s r.o. 27121909
Irena Jursíková 71987177
IuRis tantum trade s.r.o. 27961257
J - Travel, s.r.o. 24296775
J.B.C. s.r.o. 27677133
Jack Norman
Jakub Dokládal
Jakub Krzysztof Majchrzak 88312488
Jakub Pantúček 01601440
Jakub Tomasz Kiedrowski 01693620
Jan Hermann 73318159
Jan Hlavatý 16343221
Jan Kozák 71527001
Jan Mikula 70318778
Jan Philippe André
Jan Ramach 62007912
Jan Richter 87848465
Ján Sedláček 87120470
Jan Sobotka 65637143
Jan Tolkačev 01511530
Jan Vondra 67793983
Jan Vrbka 65856015
Jan Zmeškal
Jana VLČKOVÁ 61018589
JANES TRADE s.r.o. 04627784
Jaroslav Mika
JAVA REAL, s. r. o. 01662872
JBF plus, s.r.o. v likvidaci 26085976
JGL TECHNOLOGIES LTD.
JIaMA v.o.s. v likvidaci 02027640
JIHOMONTING, s.r.o. 28395808
JIPOBAU s.r.o. 03946576
Jiří Hovorka 61880558
Jiří Matoušovský
Jiří Reisner 87863804
JK-STONE s.r.o. 25938126
Johannes Puri
Josef Hroch 67359035
Josef Jankovič 75861071
Joseph Burkowski
Juan Antonio Femenia Beneyto
JUNIOR CAMP, s.r.o. 26971020
JUPITER-system s.r.o. 01487825
JURIPE montáže, s.r.o. "v likvidaci" 29399629
JUVENA, spol. s r. o. 65279018
K - 2 autoslužby s.r.o. v likvidaci 26426960
K B O s.r.o. 445 66 549
K.I. Service s.r.o. 24727563
Kalimeris s.r.o. 04556364
KAMOKAMONT s.r.o. v likvidaci 25994361
KARAFA, spol. s r.o. 60730331
Karaliok Volha
Karel Bednář 74896571
Karína Uliczková 02158809
Kateřina Heřmanová 71257721
Kateřina Miklasová 49892240
Kateřina Pišová
KATILIA s.r.o. v likvidaci 01530267
KAVO stavinvest s.r.o. 24255840
KCThunder
KELFLOW s.r.o. 01952854
KELOW s.r.o. 01518852
Keltrade s.r.o. 241 21 584
KEMATEC EUROPE s.r.o. v likvidaci 26875519
KLIMASTORM s.r.o. 02319675
KNAPP consulting s.r.o. 64575144
Knight immortal a.s. 04011724
KODOTEX s.r.o. 24736562
KOFALON s.r.o. 02336910
"KONKRET-B", s.r.o. v likvidaci 49814630
KONTADONAL s.r.o. 28639278
KONTAGEM s.r.o. 01833791
KOSTILIG INTERNATIONAL s.r.o. 24812374
KOVOPARTNER s.r.o. 293 99 157
Kovovýroba Skalsko, spol.s r.o. 46359125
KRO-MAR,s.r.o. v likvidaci 015 23 571
KRUMVITZ s.r.o. 04419685
Kymla Václav 47062703
La Rosa s.r.o. 27873951
LABAKAN s.r.o. v likvidaci 01761315
LACOR s.r.o. 25616072
Ladislav Šimandl 44659881
Ladislav Tepper
Lambdalox, s.r.o. 24848786
LAMETUS s.r.o. v likvidaci 02158841
Laszlo Dukai
Latreff s.r.o. 29152968
LAXI LOGISTIK, s.r.o. 27426190
Laya a.s.
Ledvické uhlí a.s. 24795160
LEKONIA s.r.o. 01612557
Letorosty group s.r.o. 26187612
LEVEL 1 marketing s.r.o. 24153559
LF - NATURAL FERTILIZERS s.r.o. 24818291
LIBFAST s.r.o. 02398125
LICENTIA s.r.o. 27372057
Licor Trading s.r.o. 01770276
LIKOV EKOSERVIS s.r.o. 02071886
LIKOV SERVIS s.r.o. 28117891
LINRON s.r.o. 02228785
LIPKA comm s.r.o. 24229466
LOAPREN s.r.o. 02225531
LOKTRON s.r.o. 02134063
London au s.r.o. 05028132
LONTROM s.r.o. v likvidaci 01753100
LORDACE s.r.o. 01960202
LOTEREXX s.r.o. 27389553
Loukota Petr
LUCKY BREAK s.r.o. v likvidaci 26966964
Luis Alonso Alvarez Villegas 88688836
Lukáš Dembkovský 01090941
Lukáš Kouklík 01277596
LUMNEST s.r.o. 02318776
Lutelo-cars s.r.o. v likvidaci 28524624
LUTEMIKASO s.r.o. 24136034
LYFE Food, s.r.o. 42193931
M&K&M services s.r.o. 24745251
M.P.M.V. s.r.o. 62968441
MAAK Trading, s.r.o. 26206404
Madera Point s.r.o. 27890422
MALAGAN s.r.o. 020 05 751
Malcolm Phillips
MALRON s.r.o. 021 51 120
Mandira a.s. 24308871
MANFLA s.r.o. 01964933
Manuel Jose Wallner Jorda
Manufacture systém s.r.o. 28647521
MAR obchodní s.r.o. 29360072
Maranex Holding s.r.o. 27774465
Maravela Design s.r.o. 03420469
Marcel Chevallier
Marcel Kotrbka
Marcel Mazouch 64904733
Marcela Mižigarová 76076601
Marek Nývlt 03361764
MARFIELD s.r.o. v likvidaci 29147191
Margarethill advice s.r.o. 02019779
MARINVEST s.r.o. v likvidaci 49689215
Mark&Jan spol., s.r.o. 01604635
marmala design s.r.o. 28617215
Maroa Business s.r.o. 02173794
MARSILIUS DEVELOPMENT s.r.o. 28567943
Martin Filip 71950567
Martin Janeczko 72981237
Martin Lančarič 05987385
Martin Müller 1259130
Martin Novotka
Martin Stuchlík
Martina Čekelská 75927209
Martina Holubková 75188902
MASK EUROPE s.r.o. 02400430
Matej Gerega 03986438
Matyáš Kiršbaum 88719987
MAVU STYL s.r.o. " v likvidaci " 27765199
MEDAS PERSONAL s.r.o. 02256606
MedControl Systems s. r. o. 46607684
MEDIA 3000 LIMITED odštěpný závod zahraniční právnické osoby 24852040
Mediapanel s.r.o. 05149461
Mediation services s. r. o. 24138037
Medicare and goods s.r.o. 24254568
MEP MONTAGGI s.r.o. 26043122
MEREDIN s.r.o. 27553272
Merylex s.r.o. 27658473
MH Moto - Sport s.r.o. 24282511
MIAMAR s.r.o. 27370119
Michal Horák 87422034
Michal Krejčík 71476423
Michal Štika 45753962
Milan Daniel 87338131
MindPower s.r.o. 03454291
Miriam Marcet Farreny 05173817
Mirjana Senićová
Miroslav Krúpa 74627708
Miroslav Pavlíček 76558592
Miroslav Sova 63917653
Modern Sox s.r.o. 020 14 173
MOLTEN s.r.o. v likvidaci 020 78 490
MONAS GROUP s.r.o. 01723448
MONDEEP s.r.o. v likvidaci 29144876
Moorish Idol Marketing s.r.o. 27436969
Moravia Innovative Training s.r.o. 24240699
Moravská kreditní s. r. o. 60318074
Morgana-Alu s.r.o. 24838802
Morton Expedit Plus s.r.o. 47838035
Motor Knap Company s.r.o. 28928962
Mototechna plus, s.r.o. 26981998
MOZANAT a.s. 27639754
MPK PARTNERS, s.r.o. 25016857
Mrotix21 s.r.o. 02329433
MŠ STAVEX s.r.o. 24270717
MTM 80 s.r.o. 04471881
MUITEN s.r.o. v likvidaci 29137241
MUREA s.r.o. 26363453
MVL Group, s.r.o. v likvidaci 28506804
N-JOY export s.r.o. 64582728
Narakapeten, s. r. o. 01772724
Nástrojárna S + H s.r.o. 25737775
NATULEX s.r.o. 01603591
NEFINEX TRADE s.r.o. 24135461
NELSPONK s.r.o. v likvidaci 019 97 165
Nemesala s.r.o. 02571145
NEOGOLD s.r.o.
NET GROUP portal s.r.o. 24827908
NetGuard a.s. 27136752
Netles Business, s.r.o. 01910272
New Resolution s.r.o. 24301281
NEWGRANGE a.s. v likvidaci 27458229
NHcz Trading s.r.o. v likvidaci 286 55 877
NICE CORP s.r.o. 01723031
NICE INVEST s.r.o. v likvidaci 01721283
Nice Point, s.r.o. 24235211
NID services s.r.o. 28950232
Nikolas Andrle 03426971
NISKARIA s.r.o. 29138086
NODA GLOBAL INVESTMENT ADVISORY s.r.o. v likvidaci 24222771
NOLANSOFT s.r.o. 02410346
NONBET s.r.o. 29146062
NOUVELLE Investments, s.r.o. 24276995
NOVOLO s.r.o. v likvidaci 021 05 870
Novotný Lukáš 66762545
O L M I, společnost s ručením omezeným 46349057
OBISTAV s.r.o. 24838870
OMIKRON-RV, spol. s r.o. 25012380
Ondřej Kotal
Onirama s.r.o. 24174785
OPTIMAL RAVO s.r.o. 28271459
OPTIPAN CZ s.r.o. 28581407
Optipan investment s.r.o. 24119318
ORENMARKET s.r.o. 02415216
Original Empire s.r.o. 01825399
OS Praha s.r.o. 29364540
OTUKCZ s.r.o. 25738143
P O L Y X E N A s.r.o. v likvidaci 49282115
P&H Stav s.r.o. 28358422
P.M.TEAM s.r.o. v likvidaci 27469981
PAJAN GmbH
PALÁC catering s.r.o. 61461989
Pamix spol. s r.o. v likvidaci 27491935
PANRENT s.r.o. 01951874
Parto consulting, s.r.o. (Evropská ready made společnost, SE) 015 07 613
Party-shop.cz
Pasorenex s.r.o. 28766911
Patrik Sabon 87603373
Pattaya Czech s.r.o. 26761971
Pavel Aubrecht 02915731
Pavel Hřib 87502691
Pavel Levickij - automoto 12792853
Pavel Musil 75887461
Pavel Šimák 43137326
Pavla Hronková 02439123
PCL consulting s.r.o. 03578305
PEHO ELEKTRO, s.r.o. 03757471
PECH GROUP, s.r.o. 02965208
PEKÁRNA PALKOVICE s.r.o. v likvidaci 26870053
PENWILL s.r.o. 24728926
Perlen s.r.o. 29022843
Perlen systems s.r.o. 29021162
Perlen trade s.r.o. 29021189
Perpignan, s.r.o. 24237418
PERSNET s.r.o. 02396262
Pestrato, s.r.o. 01777939
Petetis s.r.o. 27365573
Petr Cmorik
Petr Gédra 86649132
Petr Hrůzek 46543074
Petr Lenhart 87425327
Petr Malý 71338039
Petr Mareš 75898128
Petr Petrus 12320820
Petruceli, s.r.o. 24231894
Phoenix Technology AG a.s. v likvidaci 24126136
Pintex Capital, s.r.o. 03703622
Pitstop 24 s.r.o. 05542421
PKW GROUP s.r.o. 24849588
PLAISIR plus s.r.o. 03555721
PLZEŇSKÉ STAVBY s.r.o. 27109364
POINTSTOP s.r.o. 05542375
Pokecdown Advice s.r.o. 02339625
POKEMARKET s.r.o. v likvidaci 02225239
POLLYDOR s.r.o. 25988981
PONIUM s.r.o. 01519671
POSHARD s.r.o. 28144155
Praga Lease s.r.o. 04815751
Pragocredit s.r.o. 24278793
PRAGOFIT a.s. v likvidaci 63078970
PRAGUE FINANCIAL GROUP s.r.o. 04469640
PRAHA-HATINH spol. s r.o. v likvidaci 62741641
PRAHARENT Service & Consulting s.r.o. 24291528
PRAMEN POTRAVINY s.r.o. 01631365
Pražská uhelná s.r.o. 284 91 734
PRECOM City s.r.o. v likvidaci 24127001
PREVISTE PRIMA s.r.o. 29399408
PREXON s.r.o. 293 20 348
Prima hračky s.r.o. 01416260
PROCAP s.r.o. v likvidaci 28231325
PROCKHORNE s.r.o. 28874536
PROFACIAL BUSINESS s.r.o. v likvidaci 01717219
Professional Business s.r.o. 29152631
PROJEKT ID s.r.o. 25592181
PROLUCY, s.r.o. v likvidaci 28899105
PROMETA, s.r.o. 24198722
Promotion Consulting s.r.o. 02778629
Protechplast s.r.o. v likvidaci 29056080
PYRAMIDA FINANCE - INVEST s. r. o. 27468526
Pyramida Internacional s.r.o. v likvidaci 24203092
Q-spin Praha s.r.o. 24316326
Q. S. WATT s.r.o. 28621069
Quidox s.r.o. 49245783
R Bau s.r.o. v likvidaci 29196515
R.P.S. - CB s.r.o. 26113635
Radek Wagner 03889335
Radosław Przeździęk
RAMO s.r.o. 01454200
RANILES s.r.o. 02396521
Ravasto s.r.o. 29395691
Raven Consulting Services Ltd.
RAYDOT s.r.o. 29136580
RD Start s.r.o. 24675181
Rea design s.r.o., v likvidaci 25482050
Real Invest Franc s.r.o. 27119351
REALco s.r.o. v likvidaci 60489910
REAM CZ s.r.o. 26705133
RECOLETA s.r.o. 24835552
REDREK s.r.o. 24787841
REFFA, s.r.o. 28363507
Reinach Service, s.r.o. 29373263
reMinster.com spol. s r.o. v likvidaci 02160897
REMONTAV Praha s.r.o. v likvidaci 27250385
RENLOAP s.r.o. 020 28 671
RENT Consulting, s. r. o. 27327418
RentSafe - ochrana a servis s.r.o. 27790525
Restaurace u Tří zlatých trojek s.r.o. "v likvidaci" 27760481
REVO-Kovo s.r.o. 02638029
REWAMP s.r.o. 020 33 283
Riceri Invest, s.r.o. 03669378
RIDOCK s.r.o. v likvidaci 021 55 214
Richard David 75409437
Richard Prokop 02559161
RIKO Security s.r.o. 293 62 792
Rivina Corporation s.r.o. 04556348
Rodexo Praha s.r.o. 02636875
ROGASAD s.r.o. 28077211
Roger Lubicz-Sawicki 88237788
ROJEN s.r.o. 28941284
Rol 21 s.r.o. 28505786
Roman Kouřil 75727684
Romano Design, s.r.o. 29393167
RONFACE s.r.o. 02237261
RONHOLM s.r.o. 01951262
Ronnie Barkan 03726835
ROOLSTAV, spol. s.r.o. 25499807
ROPNEXT s.r.o. 02225212
Royal Estates Corporation s.r.o. "v likvidaci" 24137316
SADNEXT s.r.o. 019 96 886
SADTECH s.r.o. 020 05 328
SAGITTARIUS 1 LTD odštěpný závod zahraniční právnické osoby 04967810
Said Bousaid 174082447
SALLOMBE a.s. v likvidaci 28199502
SAN HOLDING s.r.o. v likvidaci 02454980
Sanatorium Javorník s.r.o. 62502794
Sandero Group, s.r.o. 24741736
SANLINK s.r.o. 020 27 828
Sára Bartková 05318807
Sargus s.r.o. 61060224
SASSONE s.r.o. 29393078
SB GROUP DEVELOPMENT a.s. 24753548
ScaleWorld Alliance s.r.o. 24733164
SCANBEL s.r.o. 01951211
Sdružení MAC, spol. s r.o. 49688685
SEBAMEDAL PRO s.r.o. 29393477
SÉCURITÉ s.r.o. 25004042
SEGONIA s.r.o. v likvidaci 020 26 791
SEMPRENA s.r.o. 29138108
SEN 40 s.r.o. 25198831
SENOLA MIA s.r.o. 03395731
SEPTENAL PRO s.r.o. 03016404
SEQUNDO s.r.o. 05848741
Service 4 Company s.r.o. 24760978
SESILA s.r.o. 24295736
SETIME s.r.o. 27480011
Sevac, a.s. 28411129
Seventeen s.r.o.
Shercol Trade s.r.o. 24768219
SCHWARZBURG s.r.o. v likvidaci 28949986
SIENTAL s.r.o. 01739867
Silvedge Trade s.r.o. 03867595
Silvie Divišová 63424282
SIMBA PLUS, s.r.o. 26493179
Simeon Yannatos
SIWI Czech s.r.o. v likvidaci 47122501
Skloservis - prosklené konstrukce s.r.o. 282 38 869
Skybox Technologies s.r.o. 24191507
SKYNTECH TRADE s.r.o. 04422031
Smart Business s.r.o. 29153832
Social Care s.r.o. 29132614
SOHLTECH s.r.o. 242 74 496
SOLUTION FOR BUSINESS s.r.o. 28900430
SORFILE s.r.o. v likvidaci 020 05 549
SOSSENIOR s.r.o. 28657080
SOURCE CORP s.r.o. "v likvidaci" 283 26 261
Sparkel & Shine s.r.o. v likvidaci 28216326
SPEKTRAL Aqua s.r.o. 29025478
Spolek Relax 03677885
Sportovní elegance s.r.o. 02790599
SPOTNEXT s.r.o. 021 45 804
Správa-servis-údržba s.r.o. v likvidaci 24771376
STA-MONT STAVEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. 26007681
Stage set production s.r.o. 24678066
STAND STAV s.r.o. 27185958
Star Coaches s.r.o. 26479419
Star Coaches Services s.r.o. 26509695
Starlex s.r.o. 24677051
STARMANAGEMENT s.r.o. 24220400
STARMENT s.r.o. 02145782
STARNUT s.r.o. 02232731
STAV-MAX-REAL s.r.o. 25026721
STAVAKO s.r.o. 27213013
Stavební konstrukce-SOL s.r.o. 24228699
STAVEBNÍ ŘEŠENÍ s.r.o. 03097579
Steel Trade Service, s.r.o. 02576287
Stefan Wildhaber
STEFTEAM s.r.o. 28496655
Stelaria Group s.r.o. 04555881
STELLA CZ s.r.o. 26248000
STM-Plzeň s.r.o. v likvidaci 29095093
STOXANE s.r.o. 25600907
Strand View, s.r.o. 28986300
Stream Rent s.r.o. 28743903
SUMMIT RIDE s.r.o. 28260597
SUN TECHNOLOGY s.r.o. 28409906
SURLINK s.r.o. v likvidaci 021 51 448
Sustainable Development and Renewable Energy Association of Canada INC.
SW Media Investment s.r.o. 03746178
SYGLERON s.r.o. 01509276
Sygpoint s.r.o. 03691896
SYNTEPLAST s.r.o. 29209056
SYSTEM CORP s.r.o. v likvidaci 01727117
Štěpánka Vlnová 03298531
T SMAR s.r.o. v likvidaci 28089405
T&E Consult CZ s.r.o. 24142981
T-Call s.r.o. 28306953
T-MKKL s.r.o. 03325083
T.I.M.E Solution s.r.o. 28601670
t1 group s.r.o. 02806215
TALACrystal, spol. s r.o. 25066889
TAMAZ s.r.o. 24278106
TANABE s.r.o. 28203283
TARYCON, s.r.o. 02877911
TAUSUR s.r.o. 29136784
Tawerex s.r.o. 019 74 441
TEACH TEAM s.r.o. 27264378
TECO RAFF s.r.o. 29222681
Technical Production Service, s.r.o. 29051762
TENDERO s.r.o. 04829221
Teodor Ursu 1361961
The Communications Group,s.r.o. 61054917
THT- Build, s.r.o. 27711285
Tibor Peter Bertalan
TIMBRIGHT s.r.o. 01951131
TIMELIS s.r.o. 01957562
TIMNEL s.r.o. 021 57 942
Tizzio s.r.o. v likvidaci 27196143
Togram s.r.o. 04778171
Tomáš Achtar 73837792
Tomáš Bílek 64565939
Tomáš Vodička 68583451
Topicity s.r.o. 24162698
TORTUA CZ s.r.o. 24816299
Total Trade Solutions s.r.o. 02630788
TPP EAGLE s.r.o. 27358585
Trading & Forex Company s.r.o. 28947100
TRAVINER s.r.o. 02298643
TREMOTEP, s.r.o. 25643941
TRI consulting a.s. 48289116
TRIBE s.r.o. "v likvidaci" 26102617
Trifolia Group s.r.o. 04555589
TROGE Invest s.r.o. 24765881
TUCAMEN s.r.o. 01846591
TUCPORT s.r.o. 01953371
Tycoon Investment s.r.o. 24304859
U - TRANSFORM CZ a.s. 26740443
UBL s.r.o. 29215145
ULICE REALITY s.r.o. 28917596
Ultimate Connection s.r.o. 01634763
UNICORAX s.r.o. 02003546
UNIFINSERVIS s.r.o. 25421565
UNIREAL group, a.s. 27197735
United Machines s.r.o. v likvidaci 24678856
UNIVERSAL - STAVMONT s.r.o. 03847870
V+H stavos s.r.o. 28327039
Václav Gernat
Václav Kraus 75178397
Václav Uher 88188337
VAIRON CONSULTING, a.s. 26699061
Valdo Praust
Van Roon Shipment s.r.o. v likvidaci 24788601
VANLOAP s.r.o. 020 29 022
Varick Investments s.r.o. 24183229
Věra Hanušová 70220727
Veratumos s.r.o. 04555813
VERLO & MONLO LTD 8501371
Veronika Štíchová 65031971
Vicentiu - Ioan Kovaci
VICK ART s.r.o. v likvidaci 01758616
VILLA HOLDING s.r.o. 01718665
Vinařství POSPÍŠIL s.r.o. 28920201
VIOROXA s.r.o. 28641574
Visit Gejzír s.r.o. 27977986
VIVAEXPO LTD,organizační složka 24311413
Vivall Company s.r.o. 016 89 347
Vivenica s.r.o. 28569601
VK REALITY s.r.o. 26836190
VKS Group s.r.o. 015 82 925
Vladimír Vlček - Svařování UH
Vlastimil Kudela 46607650
Vogne Line s.r.o. 017 10 915
VOLTING SYSTEMS s.r.o. v likvidaci 01762222
Vossé CZ s.r.o.v likvidaci 28379802
VOX-Trading s.r.o. v likvidaci 24294721
VPM TRADE LTD 02871688
vydělávej.cz s.r.o. 27364658
W.R.T. Construction s.r.o.
Waits Industrial s.r.o. 24299430
WALAMI s.r.o. 01603132
WALKI STYLE s.r.o. v likvidaci 27178692
Wastepa Group s.r.o. v likvidaci 24194441
WD - Fram s.r.o. 27157156
WEBCORP s.r.o. 28268741
WEST EAST ALLIANCE s.r.o. 28934431
WESTLOCK s.r.o. 021 45 987
WHD COMPANY s.r.o. 02896800
Whirlpool gastronomické centrum Hradec Králové s.r.o. 25939149
WINLOCK s.r.o. 020 44 412
WOLLEMEX TRADE s.r.o. 29242258
WORLD ARTS s.r.o. 24851264
WORLD BUSINESS s.r.o. 291 92 749
WS-Streem spol. s.r.o. 45476080
Wunschhaus s.l. B53765111
Xaver s.r.o. 24208213
XH CZ a.s. 29122554
xiao hua Chen
YOLENGER s.r.o. 05896444
Ypos s.r.o. 24731021
Zagorski Evsey
Zanea s.r.o. v likvidaci 28317181
Zdeněk Hrubý 01185411
ZEKO Bulovka, s.r.o. 25030817
ZINABONT s.r.o. 01524101
Ziskové domy s.r.o. 28537386
ZLATÝ DECH s.r.o. v likvidaci 28237544
Zuzana Kabelová 88746399
ZVOMA s.r.o. 24718947
ŽIŽKA & ASSOCIATES s.r.o. v likvidaci 28417968

Věříme, že si uvedené společnosti spolu se svými jednateli a společníky či majiteli uvědomí, že tento způsob podnikání není v souladu s platnými zákony ani dobrými mravy a provedou úhradu svých závazků.

Výše uvedené společnosti nejsou našimi aktivními klienty a byl podán návrh místně příslušnému soudu na platební rozkaz a současně byl podán návrh příslušnému soudu nebo úřadu státání správy na výmaz sídla společnosti nebo výmaz registračního sídla.

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800