kurz USD EUR 24,710
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

pata - zaloha

Asistentka24.cz - klietským portál Sídlo pro firmy pro klienty virtuální kanceláře a sídla firmy

sídlo firmy, pošta virtuální kancelář, fakturace
Kontrolní panel pro rychlý přehled došlých zásilek, vzkazů, přehled úrad a objednaných služeb na portálu Sídlo pro firmy Pohodlný přehled vystavených úhrad s možností online platby platebními kartami MC, VISA, AMEX a JCB za služby Sídlo pro firmy

 

Portál Sídlo pro firmy - Asistentka24.cz vám mimo jiné přináší:

 •     nový info-panel pro přihlašování klientů Sídlo pro firmy
 •     přehled pošty a přeposílání pošty
 •     nové přihlašování a možnost správy přihlašovacího účtu
 •     možnost vytvoření více uživatelských účtů v rámci jedné společnosti s různými oprávněními
 •     online platby platebními kartami
 •     SMS notifikace o příchozí poště na adresu Sídlo pro firmy
 •     unikátní kód pro komunikaci se Sídlo pro firmy

Přihlášení do portálu Asistetka24.cz >>

 

Co je to Sídlo firmy a komu je určeno poskytnutí sídla firmy

Proč potřebujete sídlo společnosti?

 • Poskytnutí sídla firmy - nově zakládaná společnost i již existující (tuzemská i zahraniční společnost s ručením omezením i akciová společnosti), je povinna dle platných legislativních požadavků uvést své registrační sídlo  (sídlo firmy) v obchodním rejstříku, kde dokládá kromě adresy sídla i listinu osvědčující právní titul užívání prostor nebo souhlas vlastníka s umístěním sídla společnosti. Poskytování sídla Vám na profesionální úrovni zajistí SIDLOPROFIRMY.cz.
 • Místo podnikání v Praze pro fyzické osoby podnikatele.
 • Pronájem sídla společnosti záleží zejména na lokalitě a adrese sídla. Nabízíme Vám sídlo firmy v Praze od 230 Kč měsíčně a od 430 Kč měsíčně pro sídlo firmy v Praze s vlastním číslem a asistentkou na telefonu ohlašující se jménem Vaší firmy. V našem Office centru máte k dispozici možnost pronájmu zasedací místnosti v místě sídla Vaší společnosti. Uvedené akční ceny platí pro Prahu 10.
 • S poskytnutím adresy sídla společnosti získáte také službu příjem pošty na registrační adrese a její dosílku.

Smyslem poskytnutí sídla společnosti je:

 • Změna sídla firmy a její místní příslušnosti. Zápis v obchodním rejstříku změny adresy sídla společnosti je proveden do cca. 5 dnů.
 • Založení firmy a zápis do obchodního rejstříku adresy sídla pro společnosti s ručením omezením nebo pro akciovou společnost.

 

 

 

Zakládáte společnost a potřebujete pro svou firmu sídlo společnosti?

Sídlem právnické osoby a místem podnikání fyzické osoby je adresa zapsaná ve veřejném rejstříku. Pro zapsání adresy sídla firmy je nutné doložit zvláštní dokumenty – písemné prohlášení vlastníka nemovitosti, nebytových či bytových prostor, kterým uděluje souhlas k užívání, popř. prohlášení osoby zmocněné k udělení souhlasu s umístěním sídla. Tyto dokumenty musí být doloženy písemnou formou, s úředně ověřeným podpisem.

 

Sídlo firmy jako adresa pro veřejné rejstříky

Sídlo firmy je z právního hlediska se jedná o adresu, která je uvedena ve veřejném rejstříku
Sídlo firmy zapsané v obchodním rejstříku má hlavní význam při navazování obchodních styků. Tato adresa Vám poslouží např. jako fakturační a korespondenční adresa. Lukrativní adresa se na vašem razítku bude vyjímat jistě lépe než obyčejná.  Samotná služba virtuálního sídla Vám pak poskytuje nesčetné výhody, od správy korespondence až po ušetření finančních prostředků za pronájem kancelářských prostor.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin