kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Hlavní výhody SIDLOPROFIRMY.CZ

virtuální kancelář, jednačka

NEJSME JEN "VIRTUÁLNÍ SÍDLO FIRMY", JSME SKUTEČNÁ SDÍLENÁ KANCELÁŘ ZA CENU VIRTUÁLNÍHO SÍDLA PROTOŽE:
 

 1. Uvítáme v Sídlo pro firmy návštěvy zákazníků, úřadů a obchodních partnerů v době vaší nepřítomnosti v sídle firmy na adrese Office centra Sídlo pro firmy na Pobřežní ulici v Praze 8.
   
 2. Poskytujeme vám v Sídlo pro firmy jednací a pracovní prostory "hot desk", kde můžete přijímat zásadní rozhodnutí, a kde můžete řídit společnost v případě potřeby, kdy nejste na cestách. Tím splňujete i požadavky státní správy k registraci k DPH. A 3 hodiny pronájmu jednacích prostor ke každému sídlu firmy v měsící od Sídlo pro firmy máte u nás zdarma.
   
 3. V Office centru Sídlo pro firmy přijímámé vaší poštu, evidujeme ji a odesíláme vaší poštu, kterou nám předáte 7 dní v týdnu.
   
 4. Máte u nás v Sídlo pro firmy složku "šanon" kde jsou založeny kmenové listiny společnosti. Stejně tak můžete u nás mít razítka, vaše vizitky pro partnery a další firemní materiály.
   
 5. V Sídlo pro firmy můžete u nás mít vlastní telefonní linku s živou asistentkou, která bere a předává vzkazy vaším jménem společnosti i v době kdy zrovna nejste v sídle společnosti přítomni.
   
 6. Pro důležítá jednání si můžete označit jednací prostory a stěnu v recepci Sídlo pro firmy vaším logem.
   
 7. Naše asistentky ze Sídlo pro firmy vás mohou zastupit v bance, u notáře, na finančním úřadě, pomoci otevřít bankovní účet, přeposílat zásilky z datové schránky a mnohem více.

 

Služba Office centrum platí v plném rozsahu pro adresu sídla firmy na adrese naší centrály na Rohanském nábřeží (naproti novému administrativně obchodním centrum River City Prague)

 

AKTUÁLNÍ AKCE A BONUSY

 

Změna sídla ZDARMA

Kredit 200 Kč na služby ZDARMA

Tisk, kopírování a Nespresso ZDARMA

3 hodiny jednací místnost ZDARMA

SMS notifikace ZDARMA

Změna sídla zdarma Kredit na uvítanou Bezplatný tisk zdarma Jednací prostory zdarma 3 hodiny SMS notifikace zdarma
Vyřízení změny sídla v hodnotě 2.000 Kč máte od nás zdarma, hradíte pouze kolek nebo notáře (je-li potřeba) Na uvítanou od nás dostane 200 Kč kredit na čerpání služeb sídla jako přeposílání pošty nebo pronájem jednací místnosti K dispozici je Vám v recepci Premium Sídlo bezplatné kopírovní, tisk a konzumace kávy Nespresso Každý měsíc až 3 hodiny pronájmu malé jednací místnosti s možnosti bezplatného upgradu na větší místnost SMS zprávy o příchozích zásilkách, vzkazích nebo informacích o klientském účtu z Asistenta24.cz váš mobil

 

AKCE LEDEN

 

PREMIUM SÍDLO, JEDNACÍ PROSTORY A BUSINESS LOUNGE

Business Lounge s nápojovým barem a relaxační zónou Jednací prostory k pronájmu Praha Moderní kancelářské zázemí virtuální kanceláře Recepční služby sídlo pro firmy
Business Lounge s relaxační zónou a nápojovým barem Jednací prostory s hodinovým pronájmem Moderní zázemí kancelářské budovy Recepční služby 7 dní v týdnu

 

OKOLÍ KANCELÁŘE NA ROHANSKÉM NÁBŘEŽÍ

Rohanské nábřeží, Praha 8 Pobřežní ulice, Sídlo pro firmy Pobřežní ulice, Praha 8, most

      

Objednat virtuální kancelář či sídlo pro firmu...

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin