kurz USD EUR 25,265
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Jak získat levné sídlo firmy

Začínáte podnikat?

Především pro začínající podnikatele je vhodná moderní služba levného pronájmu virtuálního sídla firmy. Pokud potřebujete dokumenty pro zápis do obchodního rejstříku a chcete rovnou sídlit na dobré adrese, je takový pronájem ideální cestou k získání levného sídla firmy. Ceny pronájmů začínají na pár stech korun, což jsou zcela minimální náklady. V balíčku bývá většinou obsažena i správa pošty. V případě potřeby můžete využít i pronájmu virtuální kanceláře, kdy Vám budou k dispozici i skutečné kanceláře, které můžete příležitostně využívat.

jednací místrnosti

 

Nepotřebujete kancelář?

Pronájem sídla firmy je také způsobem, jak levně zajistit potřebnou dokumentaci v případě, že při svém podnikání nevyužijete kancelář. Pokud by pronájem kanceláře měl pro Vás být jen zbytečným výdajem či pokud chcete jen rozšířit pole své působnosti a kancelář už máte někde zavedenou, je pronájem levného sídla firmy ideální volbou.

 


Výhody pronájmu virtuálního sídla

V první řadě je to možnost získání pronájmu sídla firmy velice levně, a to na dobrých adresách. Adresa totiž může v potenciálním klientovi vzbuzovat žádaný dojem, že právě Vaše firma je důvěryhodná a poskytuje kvalitní služby. 
Další výhody jsou např. možnost v zásadě expresního získání ověřeného souhlasu s umístěním firmy, který je potřeba pro zanesení firmy do obchodního rejstříku. Zajistit levně sídlo firmy může být otázkou pouhých 15 minut! Předat potřebné údaje pro smlouvu můžete zpravidla prostřednictvím mailu i po telefonu.

Moderní podnikání si žádná minimalizaci výdajů – ani významné a velké firmy neplatí za to, co nepotřebují – vyberte si proto levné sídlo firmy například v Praze nebo Brně namísto předražených pronájmů i nejmenších kanceláří.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin