kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Levý horní box

Dovolujeme si Vám oznámit, že je dočasně omezen provoz otevírací doby office centra a provoz infolinky 800 z kapacitních důvodů.

Klientská podpora a veškeré služby po emailu jsou plně poskytovány bez omezení.

Poštovní zásilky adresované na adresu Pobřežní 46, Praha 8 jsou vydávány každý pracovní den. Více informací Vám poskytne recepce v přízemí domu.

 

NEJSME JEN "VIRTUÁLNÍ SÍDLO FIRMY", JSME SKUTEČNÁ FYZICKÁ KANCELÁŘ" PROTOŽE:

 
  1. Uvítáme v Sídlo pro firmy návštěvy zákazníků, úřadů a obchodních partnerů v době vaší nepřítomnosti v sídle firmy na adrese PREMIUM Sídlo pro firmy na Pobřežní ulici v Praze 8.
  2. Poskytujeme vám v Sídlo pro firmy jednací a pracovní prostory "hot desk", kde můžete přijímat zásadní rozhodnutí, a kde můžete řídit společnost v případě potřeby, kdy nejste na cestách. Tím splňujete i požadavky státní správy k registraci k DPH. A 3 hodiny pronájmu jednacích prostor ke každému sídlu firmy v měsící od Sídlo pro firmy máte u nás zdarma.
  3. V Office centru Sídlo pro firmy přijímámé vaší poštu, evidujeme ji a odesíláme vaší poštu, kterou nám předáte 7 dní v týdnu.
  4. Máte u nás v Sídlo pro firmy složku "šanon" kde jsou založeny kmenové listiny společnosti. Stejně tak můžete u nás mít razítka, vaše vizitky pro partnery a další firemní materiály.
  5. V Sídlo pro firmy můžete u nás mít vlastní telefonní linku s živou asistentkou, která bere a předává vzkazy vaším jménem společnosti i v době kdy zrovna nejste v sídle společnosti přítomni.
  6. Pro důležítá jednání si můžete označit jednací prostory a stěnu v recepci Sídlo pro firmy vaším logem.
  7. Naše asistentky ze Sídlo pro firmy vás mohou zastupit v bance, u notáře, na finančním úřadě, pomoci otevřít bankovní účet, přeposílat zásilky z datové schránky a mnohem více.

Služba PREMIUM Sídlo platí v plném rozsahu pro adresu sídla firmy na Pobřežní 46, Praha 8 na Rohanském nábřeží.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin