kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 10, virtuální kancelář na Praze 10

 

SÍDLO FIRMY NA PRAZE 10

Nabízíme Vám poskytnutí sídla firmy na Praze 10 na adrese Dopravní 500/9 za akční cenu 330 Kč / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 180 Kč / měsíc. 
Při platbě na 3 roky nabízíme sídlo za exkluzivní cenu 120 Kč / měsíc
.
Dané ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).
 

 

AKCE: Sídlo NAVŽDY na adrese Praha 10 Dopravní za 9.900 CZK bez DPH (jednorázový poplatek)

BONUS: Příjem pošty na 1.rok zcela ZDARMA !!

A NAVÍC: V případě zájmu o příjem pošty na 2. a další rok nabízíme exklusivní slevu ve výši 50% ze základní ceny služby, tedy za cenu 95 CZK bez DPH / měsíc při roční platbě.

 

 

Výhody umístění sídla firmy na adrese Dopravní 500/9, Praha 10, PSČ 104 00 - Uhříněves:

  • Nachází se u hlavní silnice Přátelství
  • V blízkosti vlakové nádraží s tratí Benešov - Praha Hl. nádraží
  • Na hlavní silnici zastávka autobusu MHD, SID,
  • Směr autobusů: Háje, Depo Hostivař, Říčany u Prahy…
  • Mezi hlavní silnicí a objektem je park
  • K objektu je bezproblémový příjezd a parkování
  • Příjem pošty je zajištěn do schránky, pošta je vyzvedávána v intervalu minimálně 1x týdně, pošta je předávána na naší centrále

 

Poskytnutí sídla na Praze 10

Nabízíme Vám jedinečnou možnost využít služeb www.sídloprofirmy.cz. Na adrese Dopravní 500/9, Praha 10 naleznete vše nutné, co potřebujete pro Vaše podnikání. 

Základní informace o Praze 10

Praha 10 se nachází v jihovýchodní části hlavního města. Celková rozloha činí přibližně dva tisíce hektarů. Je rozdělena na několik katastrů, mezi něž patří Vršovice, Malešice, Záběhlice, Vinohrady, Michle, Strašnice. Avšak zasahuje sem i několik katastrů i okrajově (jako například Žižkov či Hloubětín). Tato oblast je poměrně rozsáhlá a tak není divu, že celkem ji tvoří sedm tisíc domů a téměř 60 tisíc bytů s celkovým počtem více než 111 tisíc obyvatel.

Proč mít sídlo na Praze 10?

všechny městské části v oblasti Prahy 10 mají velmi dlouhou historii, avšak jako celek je Praha 10 velmi mladá a rychle se rozvíjející. Praha 10 zažila velký stavební boom, díky kterému je vybudováno obrovské sídliště a dodnes zde rostou obytné či administrativní komplexy.

Dostupnost Prahy 10

Ačkoliv se svým číselným označením může zdát, že Praha 10 je velmi okrajová část Prahy, která se řadí k těm ekonomicky méně aktivním, tak opak je pravdou. V oblasti, kde poskytujeme sídlo pro firmy lze nalézt spousty úspěšných firem, které zde sídlí. Díky tomu, že ulice sídla pro firmy s nachází u hlavního silničního tahu, tedy ulice Přátelství, tak si tím zajistíte velmi vysokou dostupnost a snadnou dohledatelnost Vašimi klienty.

Spojení Sídlo Praha 10

V blízkosti se nachází vlakové nádraží. Díky spojům z tohoto nádraží se lze velmi lehce dostat do centra Prahy nebo také naopak směrem do Středočeského kraje (směr Beroun). Na hlavní silnici Přátelství se také nachází zastávky MHD a SID. Velmi snadným způsobem se tak můžete dostat do stanic metra jako například Háje nebo Depo Hostivař.

Okolí sídla pro firmy na Praze 10

Objekt se nachází v těsné blízkosti parku, který je přes silnici. U objektu se nachází spousta bank, pošta a dalších nutné instituce, které jsou důležité pro vaše podnikání. Naleznete zde také radnice městské části anebo spousty obchodů. U objektu je také zajištěno pohodlné parkování.


  * Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Mapa - adresa sídla na Praze 10
 


Zvětšit mapu

 

Sídlo na Praze 10

Sídlo firmy Praha 10

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin