kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 5, virtuální kancelář Praha se sídlem společnosti

Sídlo firmy na Praze 5

Nabízíme poskytnutí sídla společnosti na atraktivní adrese na Praze 5 v rekonstruovaném domě v blízkosti Sacre Coure pod Strahovem v soubžené ulici s Plzeňskou ulicí na adresa sídla:

Holečkova 799/99

150 00  Praha 5 - Košíře

 

za cenu 590 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 490 CZK* / měsíc. 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Mapa - sídlo firmy na Praze 5


Zvětšit mapu

 

Praktické adresy na Praze 5 v okolí virtuální kanceláře


Praha 5 je ideální místo pro Vaše sídlo firmy v Praze 5. Nachází se zde vše co budete pro své podnikání potřebovat. Městská část Praha 5 má své oficiální stránky, na kterých najdete všechny potřebné kontakty na úřady na Praze 5 http://www.praha5.cz/cs/sekce. Finanční úřad Praha 5 má sídlo na ulici Peroutková. V okolí ulice Holečkova 99, Praha 5 jsou pobočky bank, vůbec nezáleží na tom u které banky máte účet, najdete je všechny na jednom místě např. na Andělu. Přehled poboček České pošty naleznete na stránkách http://www.ceskaposta.cz/ případně zajistíme přejímání zásilek adrese sídla společnosti za Vás a jejich přeposílání. Kompletní informace o došlích záslikách najdete na www.asistentka24.cz.
 


Sídlo firmy Praha 5

Prahu 5 má velice dobrou dopravní dostupnost, jak městskou hromadnou dopravou tak autem. Prostředí okolo Vaší kanceláře je také důležité, Prahy 5 se stala business centre Prahy. Na Praze 5 sídlí velké množství velkých a nadnárodních firem (Seznam.cz, MF DNES, ING, Cetelem, …), které jsou již řadu let na trhu.
 


Poskytnutí sídla na Praze 5

Prahu 5 je ideální místo pro umístění sídla v Praze. Pokud potřebujete zároveň služby virtuální kanceláře nebo osobní asistentky na telefonu, stačí si využít služeb naší centrály na Praze 8.
 

Sídlo firmy Praha 5, virtuální kancelář na Praze 5

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin