kurz USD EUR 25,265
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Přejete si sídlo firmy v Praze?

Přáli byste si mít sídlo své firmy v Praze? Se společností Sídlo pro firmy levně a ihned!


O společnosti Sídlo pro firmy

Společnost Sídlo pro firmy již několik let pomáhá na trhu všem, ať už již podnikajícím, či teprve začínajícím právnickým či fyzickým osobám, které mají zájem aktivně podnikat a být na trhu práce úspěšní. Pohotové, kvalitní a levné služby, to je společnost Sídlo pro firmy. K dispozici od pondělí do neděle, sedm dní v týdnu, vždy dle vašich požadavků a potřeb. To vše je u naší společnosti naprostou samozřejmostí.


Proč právě sídlo v Praze?

Sídlo společnosti v Praze už dávno není drahou záležitostí. Nyní můžete mít virtuální adresu v Praze levně a ihned se skvělými službami a na jednom místě! Ať už jste živnostník, vlastníte společnost s ručením omezeným, akciovou společnost nebo máte organizační složku – odštěpný závod. Sídlo je možné poskytnout na velmi atraktivních a lukrativních adresách po celé Praze. Záleží pouze na vaší představě a fantazii. Kde jinde zřídit sídlo společnosti nežli v Praze, hlavním městě?


Výběr z lukrativních lokalit

Volit můžete z lukrativních lokalit po celé Praze tak, aby slušně reprezentovala zároveň jméno vaší společnosti. Sídla pro společnosti na Praze 1 na Malé Straně, na Praze 2, na Praze 4, na Praze 5 či Praze 6 a Praze 7, Praze 8 či Praze 10. Velký a široký výběr opravdu po celé Praze!

V případě, že si nepřejete umístit sídlo v Praze, máte možnost výběru zároveň i mimo Prahu. Vybírat můžete z lokalit na Praze – Západ, v Brně, Ostravě či Českých Budějovicích.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin