kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

PROČ MÍT SÍDLO FIRMY V PRAZE

Výhody umístění sídla firmy v Praze

Praha je nejprestižnější adresa pro umístění sídla pro Vaši firmu. Místem, kde se pohybují celebrity a ubytovávají významní hosté. Má svoje mikroklima, svou atmosféru a vlastní životní rytmus. Nabízí ruch i klid. Disponuje moderními nákupními centry. Má svůj osobitý šarm a styl. Má své podmínky pro obchod a sídlo firmy. Zvolte i vy pro Vaši společnost strategii výhodného umístění sídla v hlavním městě, v Praze.

 

Poskytnutí prestižní adresy sídla v Praze

sídlo firmy Praha - recepce a lobbyUmístění sídla je otázka prestiže. Klientův zájem o spolupráci s Vaší firmou tak může vzrůst poté, kdy uvidí adresu sídla v prestižní lokalitě. Vzhledem k faktu, že je Praha hlavním městem, je pro volbu umístění sídla naprosto vhodná. Vaše firma se bude jevit pro Vašeho partnera mnohem více lukrativní.

 

Změňte adresu sídla Vaší firmy do Prahy

Nemusíte se stěhovat, nemusíte zařizovat veškeré úkony, které by byly nutné pro přestěhování celého umístění vaší firmy. Přestěhujte pouze své sídlo.

Poskytneme Vám obchodní adresu v Praze a další doplňkové služby, od administrativních služeb počínaje až po individuální poptávky konče. Dovolte si „pronájem lukrativních prostor“ v Praze.

 

Důvody využití poskytnutí sídla pro firmy a výhody sídla firmy v Praze ve zkratce:

1. V Praze je mnohonásobně větší možnost uzavření obchodů a potencionálních klientů
2. V Praze je největší koncentrace vašich potenciálních zákazníků
3. V Praze bude Vaše sídlo působit prestižněji
4. V Praze lze počítat s menší lidskou závistí - využijte anonymitu velkoměsta
5. V Praze lze očekávat menší administrativní zátěž a s tím spojené menší problémy

 

 

Mimo výše uvedené důvody existují tři základní důvody využívání pronájmu obchodní adresy pro sídlo Vaší společnosti:
 

  1. virtuální sídlo firmy recepceSídlo pro založení nové společnosti nebo organizační pobočky zahraniční firmy. Každá společnost musí ze zákona splňovat legislativní podmínku existence sídla společnosti. SídloProFirmy.cz má jako poskytovatel sídla firmy veškeré dokumenty pro naše klienty připraveny jako nedílnou součást celé obchodní dokumentace předávané klientovi k sídlu.
  2. Vlastník nemovitosti, pronajímatel klasických kanceláří Vám nepovolí zápis sídla na adrese pronájmu.
  3. Přesunutí sídla existující společnosti. Nejčastější důvody pro změnu obchodní adresy sídla společnosti jsou:
  • Image společnosti - sídlo na prestižním místě v centru Prahy je ideální nástroj, jak dát svému podnikání správnou dynamiku.
  • Závist – Úspěšné a dobře fungující firmy často utíkají do velkých měst, když mají pocit, že v regionu jsou středem pozornosti okolí – konkurence, úřadů či závistivých sousedů. Sídlo společnosti umístěné v anonymním prostředí Prahy může podnikateli přinést větší klid k podnikání a rozvoji jeho firmy.
  • Časté návštěvy kontrolních úřadů – jak dokládají statistiky, není výjimkou ve velkých městech očekávat návštěvu z daňového úřadu více než jednou za 10 let v porovnání s řádově měsíční max. roční periodou v menších městech.
  • Cenové úspora – Nemusíte si pořizovat vlastní nemovitost či pronajímat tradiční kancelář s 1 až 5 roky pronájmu. Zároveň ušetříte na personálních administrativních nákladech se službou naší virtuální asistentky.
  • Čas - Obchodní adresu pro sídlo vaší společnosti získáte prakticky přes noc. Díky této rychlosti a jednoduchosti je tato služba cestou, jak se rychle dostat blíže vašim zákazníkům.
  • Časté stěhování firmy - umístěte své sídlo mimo vaše prostory

 

Nestěhujte svůj nábytek, přestěhujte pouze své sídlo. Sídlo firmy v Praze bude na Vašich vizitkách jistě působit prestižně.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin