kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Prodej ready made společnosti s.r.o.

Ready made společnosti

Ready made společnosti vznikají zejména proto, aby začínajícím podnikatelům pomohly odstartovat jejich podnikatelskou činnost co nejjednodušší cestou. S jejich pomocí se vyhnete nejen zbytečné finanční zátěži spojené se splácením základního kapitálu, ale také mnoha jinak nezbytným administrativním krokům. Ušetříte si tak energii, kterou můžete vložit přímo do vašeho bussinesu. Ready made společnosti s registrací k DPH jsou v podstatě ihned připraveny k převodu na svého nového majitele, kterým se můžete stát i Vy. Samotný převod je otázkou 1 dne. Stačí se jeden den rozhodnout a druhý den vám v začátku vaší podnikatelské činnosti nebrání už vůbec nic.


Koupě Ready made společnosti je krokem vpřed

Koupit si ready made společnost je velmi moudré rozhodnutí. A to hned z několika důvodů. V případě, že se jedná o úplně nově založenou společnost, získává její majitel záruku bezdlužnosti. Společnost je bez jakékoli obchodní historie, nemá žádné závazky a samozřejmě ani pohledávky. Ke koupi jsou také společnosti, které již nějakou dobu existují, ale zároveň za své řádné a bezdlužné vedení ručí. Společnosti s historií mají výhody například v tom, že se mohou snáze prosadit ve výběrových řízeních, nebo jednodušeji získat úvěr v bance a to včetně lepších úrokových sazeb. Zde se historie bere jako plus. Obě varianty nabízí výhodu v podobě kompletně splaceného základního kapitálu a provedeného zápisu v obchodním rejstříku, což znamená, že můžete začít podnikat takřka ihned a nemusíte se trápit dalším zařizováním.
Pokud je firma plátce DPH na prodej, je její koupě velmi chytrým krokem. Ušetří vám spoustu času, který by si jinak vyžádala kompletace a dokládání všech potřebných dokumentů, jež je třeba předložit na finančním úřadě. Zároveň se vyhnete stresu, který je spojený s přípravou mnoha podkladů, jež si často vyžádá správce daně a jejichž doložení nemusí být zárukou úspěchu. Vždy totiž hrozí možnost, že může být Vaše žádost k registraci k DPH zamítnuta. Pokud jste chytří a víte jak na to, máte možnost se všem případným komplikacím vyhnout.


Pojďte do toho s námi

Ready made společnosti s registrací k DPH mohou využívat některé z našich nabízených lokalit jako svého sídla, samozřejmě je však možné toto sídlo změnit. Pokud se rozhodnete pro koupi ready made společnosti s registrací k DPH, která je aktivní a má tedy za sebou nějakou historii, získáváte také její kompletní účetnictví včetně podávaných přiznání. Protože je našim cílem jednat vždy férově a nabízet kvalitní služby, splňují všechny firmy, které nabízíme k prodeji, podmínku bezdlužnosti vůči všem institucím jako jsou finanční úřad, zdravotní pojišťovny, PSSZ a další. Kompletní převod včetně vámi požadovaných změn ve společnosti Vám rádi zprostředkujeme na míru.


Ready made na klíč - kolik vás to bude stát

Cena za prodej založené společnosti s.r.o. s převodem, který proběhne během 1 dne, se liší podle jejího sídla. Pokud využijete námi nabízené možnosti využít sídla na některé z našich adres, pak je cena o něco nižší, tedy 26.400 Kč bez DPH. 
 
Cena za prodej založené společnosti s.r.o., která je již registrována jako plátce DPH, s vyřízeným převodem do 1 dne, je ve výši 119.000 Kč. Uvedená cena je za 100 % podílu společnosti a sídla na 1.rok zdarma na Praze 8. Náklady spojené s vyřízením převodu týkající se služeb notáře a soudních poplatků, včetně případných služeb na překlady, v ní zahrnuty nejsou a jsou v režii kupujícího.


Pokud si však sečtete veškeré výhody, které koupě ready made společnosti přináší, jste jasně v plusu. Jak se říká, čas jsou peníze a tímto převodem si ušetříte obrovské množství času a získáte mnoho výhod navíc.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin