kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Komfortní sídlo firmy s nízkými náklady

Začátky vstupu na trh práce nebo změny formy podnikání jsou vždy těžké. Zejména pokud hledáte reprezentativní sídlo firmy s ideálním poměrem velikost a cena a s dobrou dostupností pomocí MHD i autem. Jako vhodné řešení se po všech stránkách nabízí sídlo firmy.
Sídlo firmy je služba poskytovaná společností Sídlo pro firmy majitelům firem, podnikatelům a další veřejnosti, která má zájem o prestižní korespondenční adresu či virtuální kanceláře.

Sídlo firmy pro podnikatele

Ať už se chystáte začít podnikat nebo jen chcete minimalizovat zbytečně vysoké náklady, sídlo firmy by pro vás mohlo být vhodným řešením.
Služba zahrnuje nejen zveřejnění názvu společnosti na budově, ale také doplňkové služby jako je příjem hovorů  vzkazů jménem společnosti, přebírání poštovních zásilek, jejich úschova či přeposlání, informace o zásilkách či sjednání bezplatné telefonní linky začínající trojčíslím 800.

Kdy se vyplatí sídlo firmy?

Pořádáte často schůzky a školení, ale obtížně pro ně hledáte prostory? Sháníte moderně vybavené sídlo firmy s dobrou technickou vybaveností? Často cestujete a nevyužijete sídlo firmy po celou pracovní dobu a každý den? Nejen v těchto případech si můžete snadno snížit náklady na podnikání o dlouhodobý pronájem prostorů.
Sídlo firmy je ideální volbou jak pro podnikatele, tak pro firmy, které chtějí získat prestižní adresu pro větší důvěryhodnost nebo jen aby měly sídlo v hlavním městě.
 

Sídlo firmy a virtuální kancelář s asistentkou

Další užitečnou službou je tzv. virtuální kancelář. Pokud chystáte školení, pracovní schůzku nebo jiné důležité setkání, pro které sháníte reprezentativní prostory s technikou, vyzkoušejte službu sídlo firmy a virtuální kancelář.
K dispozici jsou například dvě zasedací místnosti pro 6 a 10 lidí. Součástí vybavení každé z nich je Flip Chart tabule, počítač s připojením k internetu, WiFi připojení, kopírka a laserová tiskárna. Místnost pro 10 lidí navíc disponuje také projektorem, reproduktory a promítacím plátnem.

Po dobu jednání vám bude k dispozici asistentka, která uvítá klienty, a kromě obsluhy zajistí i faxování, kopírování a tisk dokumentů.

Službu sídlo firmy či virtuální kancelář lze sjednat pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách společnosti Sídlo pro firmy nebo přes telefon či email. Využijte výhod, které nabízí sídlo firmy. a pořiďte si sídlo firmy na lukrativní adrese s možností pronájmu virtuální kanceláře.


 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin