kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo pro firmy – poskytovatel adresy sídla firmy

Sídlo firmy může mít podobu virtuální kanceláře. Nejjednodušší cesta k prestižní adrese je pak využití služeb Sídla pro firmy.


Sídlo pro firmy poskytuje sídlo v Praze, v Brně, výjimkou není ani sídlo v Ostravě či v Českých Budějovicích. Vybrat si můžete ze základního balíčku služeb poskytnutí sídla firmy či balíčku s telefonní linkou. Zajímavá pro Vás může být i služba Sídlo navždy, která obsahuje bonus ve formě správy korespondence na 1 rok zdarma. To vše si můžete objednat i včetně doplňkových služeb jako je např. změna sídla firmy s asistencí, otevření bankovního účtu u jedné z našich partnerských bank, vedení účetnictví profesionálem či pronájem zasedacích místností.

 

Zakládáte společnost a potřebujete pro svou firmu sídlo společnosti?

Sídlem právnické osoby a místem podnikání fyzické osoby je adresa zapsaná ve veřejném rejstříku. Pro zapsání adresy sídla firmy je nutné doložit zvláštní dokumenty – písemné prohlášení vlastníka nemovitosti, nebytových či bytových prostor, kterým uděluje souhlas k užívání, popř. prohlášení osoby zmocněné k udělení souhlasu s umístěním sídla. Tyto dokumenty musí být doloženy písemnou formou, s úředně ověřeným podpisem.

 

Sídlo firmy – z právního hlediska se jedná o adresu, která je uvedena ve veřejném rejstříku.  

Sídlo firmy zapsané v obchodním rejstříku má hlavní význam při navazování obchodních styků. Tato adresa Vám poslouží např. jako fakturační a korespondenční adresa. Lukrativní adresa se na vašem razítku bude vyjímat jistě lépe než obyčejná.  Samotná služba virtuálního sídla Vám pak poskytuje nesčetné výhody, od správy korespondence až po ušetření finančních prostředků za pronájem kancelářských prostor.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin