kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo v Praze nebo pronájem virtuální kaneláře

Sídlo pro firmy v Praze nebo pronájem virtuální kanceláře?

Sídlo firmy v Praze Vám zvýší prestiž.

Jedním z ukazatelů, které potenciálnímu klientovi napoví, že má firma určitou úroveň, je bezpochyby sídlo firmy. Až na výjimky firem zabývajících se specifickou oblastí podnikání je lukrativní adresa určitou zárukou, že je firma stabilní, důvěryhodná a na úrovni. Ne každá firma totiž chce či může investovat prostředky do pronájmu prostor v Praze, natož pak v centru Prahy. Pokud se snažíte o minimalizaci nákladů, ale chcete zvyšovat své kredity, zvažte změnu sídla společnosti na “lepší adresu”. Služba pronájmu sídla pro firmy v Praze Vám k tomu snadno dopomůže.

 

Rozšiřte pole své působnosti.

Pokud chcete se svým podnikáním expandovat do dalších lokalit, je pronájem sídla firmy jednou z možností, jak se svým potenciálním klientům přiblížit a lépe nabídnout. To platí obzvláště při změně sídla firmy na pražskou adresu. Pronájem sídla firmy v Praze Vám toto umožní bez velkých organizačních zásahů.

 

Je pro Vás pronájem (dalších) kanceláří zbytečnost?

Pokud jste nová a rozvíjející se firma nebo firma se specifickým přístupem, možná ke svému podnikání vůbec nepotřebujete využívat kanceláře každý den. Nebo možná máte pronajaté kanceláře v jiné lokalitě, ale v Praze často pracovně pobýváte, ovšem stálý pronájem kanceláří by byl pro Vás zbytečnou investicí. Potom by Vás mohla zaujmout služba pronájmu virtuálních kanceláří. Při pronájmu virtuální kanceláře získáte k dispozici vlastní telefonní linku, správa pošty bývá samozřejmostí a především můžete využívat plně vybavené kanceláře či jednací sály pouze tehdy, pokud to budete opravdu potřebovat. Neplaťte za prostory, které nevyužijete!

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin