Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sidlo navždy

Sídlo navždy

Sídlo navždy je jednou ze služeb souvisejících se zřízením virtuálního sídla. Za jednorázový poplatek získáte “sídlo navždy”, tedy pronájem adresy na libovolné období a zpravidla základní balíček služeb.

 

K čemu je pronájem virtuálního sídla?

Pronájem virtuálního sídla je mezi firmami stále populárnějším způsobem řešení adresy firmy. Na jednu stranu nabízí virtuální sídlo firmám možnost získat takzvaně lepší, reprezentativnější adresu, na stranu druhou je pak řešením pro firmy, které z nejrůznějších důvodů nepotřebují vlastní kancelář. V základních balíčcích bývá především samotná možnost využívat adresu, označení firmy na dané adrese dle zákonných požadavků a v neposlední řadě také příjem pošty. K dalším službám, které je možné při pronájmu virtuálního sídla firmy získat, patří například možnost využívání služeb recepce, často s vlastní telefonní linkou Vaší firmy, pronájem či smluvené využívání jednacích sálů a kanceláří.

 

Co znamená pronájem sídla navždy?

Specifickou službou je mezi službami souvisejícími s pronájmem virtuálního sídla firmy takzvané “sídlo navždy”. Jedná se o pronájem na dobu neurčitou, kdy zpravidla platí, že po zaplacení jednorázového vyššího poplatku máte sídlo pronajaté navždy, tedy můžete adresu využívat do té doby, dokud je to pro Vás zajímavé a výhodné, většinou dokud nepřesunete adresu Vašeho sídla jinam.

 

Jaké jsou ceny sídla na navždy?

Cenově se Vám může vyplatit zřídit si sídlo firmy navždy už od dvou let využívání virtuálního sídla. Nadto je běžné, že při pronájmu sídla navždy získáte nějaký bonus, například v podobě dočasného příjmu pošty bez poplatku nebo dlouhodobě zlevněného. Pronájem sídla navždy je ideální pro firmy, které nechtějí delší dobu využívat vlastních kanceláří.

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
OTEVŘENO
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin