kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

SÍDLO FIRMY PRAHA 3, VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ NA PRAZE 3

Sídlo firmy na Praze 3 - virtuální kanceláře Praha 3

Nabízíme poskytnutí sídla společnosti na žádané adrese na Praze 3 v  rezidenčním domě s komerčními prostory v blízkosti Rezidence Prokopova na Žižkově pod Olšanskou ulicí a kostelem sv. Prokopa na Praze 3:

Prokopova 156/11

130 00  Praha 3 - Žižkov

 

za cenu 490 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 450 CZK*/ měsíc.   

 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Mapa - sídlo firmy na Praze 3


Zvětšit mapu

 

Praktické adresy na Praze 3 v okolí virtuální kanceláře


Praha 3 je ideální místo pro Vaše sídlo firmy v Praze 3. Nachází se zde vše co budete pro své podnikání potřebovat. Městská část Praha 3 má své oficiální stránky, na kterých najdete všechny potřebné kontakty na úřady na Praze 3 http://www.praha3.cz/urad/odbory/odbor-zivnostensky. Finanční úřad Praha 3 má sídlo na ulici Drehobejlova. V okolí ulice Prokopova 156, Praha 3 jsou pobočky bank, vůbec nezáleží na tom u které banky máte účet, najdete je všechny na jednom místě např. na Olšanské ulici nebo na Flóře. Přehled poboček České pošty naleznete na stránkách http://www.ceskaposta.cz/ případně zajistíme přejímání zásilek adrese sídla společnosti za Vás a jejich přeposílání. Kompletní informace o došlích záslikách najdete na www.asistentka24.cz.
 


Sídlo firmy Praha 3

Prahu 5 má velice dobrou dopravní dostupnost, jak městskou hromadnou dopravou tak autem.
 


Poskytnutí sídla na Praze 3

Prahu 3 je ideální místo pro umístění sídla v Praze. Pokud potřebujete zároveň služby virtuální kanceláře nebo osobní asistentky na telefonu, stačí si využít služeb naší centrály na Praze 8.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin