kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo pro společnost v Praze - podnikejte chytře!

Sídlo pro společnost v Praze - podnikejte chytře!

Sídlo pro společnost v Praze Vám zajistí mnoho výhod.

Slyšeli jste o službě pronájmu sídla v Praze pro Vaši společnost? Pokud vedete svou společnost rozumně, jistě jsou pro Vás důležité výdaje firmy. Jednou z nesporných výhod pronájmu sídla společnosti v Praze je mimo jiné finanční výhodnost této služby. Pokud totiž pro Vás z různých důvodů není předmětné pronajímat si kancelář, ale přesto potřebujete mít vedené sídlo společnost a rádi byste získali dobrou adresu, která Vás bude reprezentovat a získá Vám vyšší důvěryhodnost u Vašich stávajících i potenciálních klientů, služba pronájmu sídla společnosti v Praze je pro Vás ideální. Pokud byste přeci jen chtěli občasně využívat nějakou kancelář, můžete pak zvolit službu krátkodobého pronájmu kanceláře, kdy Vám může být k dispozici plně vybavená kancelář včetně personálu.

Možnost pronájmu sídla pro společnost v Praze také potěší firmy, které se rozhodnou expandovat na nové trhy v jiných regionech či jiných zemích. Není zapotřebí podniknout nákladné stěhování celé firmy, která dobře zavedená funguje v méně atraktivní lokalitě. Stačí využít služby pronájmu sídla společnosti a můžete spokojeně využívat svou adresu v Praze.

 

A ještě další výhody sídla společnosti v Praze?

Kromě samotné adresy je tu mnoho nabízených souvisejících služeb, které Vám mohou významně usnadnit Vaše podnikání. Příjem pošty a vlastní telefonní linka jsou jen začátkem. Můžete velice efektivně spravovat svou poštu a administrativu prostřednictvím webové aplikace, využívat služeb recepce, krátkodobého pronájmu kanceláří či jednacích sálů, ukládání poštovních zásilek a informování o jejich uložení prostřednictvím SMS, přeposílání zásilek a během prvních kroků k pronájmu také významné usnadnění “papírování” díky tomu, že většinu administrativy je firma schopna vyřídit za Vás.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin