kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Správná volba sídla firmy

Sídlo pro firmy – Vás partner na cestě podnikáním

Jak jinak nastartovat podnikání, než správným výběrem sídla společnosti? Jak nejlépe proniknout na trh než se zavedeným obchodním společníkem?

Společnost Sídlo pro firmy je tu pro Vás. Při výběru sídla či místa podnikání na námi poskytované adrese nezískáte pouze adresu k zápisu do veřejného rejstříku. Získáte tím také partnera, který se postará o chod vaší kanceláře.

Adresu k umístění sídla u nás najdete nejen ve vybraných lokalitách Prahy, ale také v Ostravě, Brně či Českých Budějovicích.


Vyzkoušejte náš servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Zajistíme vám správu pošty, přijímání vzkazů s živou asistentkou na telefonu, pronajmeme vám zasedací a konferenčním místnosti. Je libo bankovní účet pro Váš začínající podnik. I ten pro vás zdarma otevřeme u vybrané banky. Staneme se vaším OFFICE CENTREM. Pro své klienty, obchodní partnery či úřady, pro všechna svá jednání si u nás zřiďte šanon s doklady, vizitkami či razítky pro výkon své správy.
Není nic jednoduššího, než rozjet své podnikání právě s námi! Zajistíme sídlo korporace – veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti, spol. s ručením omezeným, akciové společnosti, evropské společnosti i družstvu. Sídlo pro firmy lze využít také u spolku, zájmového sdružení, nadace či obecně prospěšné společnosti. Sídlo firmy u nás naleznete i pro organizační složku, resp. odštěpný závod. Nedílnou součástí naší nabídky je samozřejmě místo podnikání pro fyzické osoby.


Stále ještě nejste stoprocentně přesvědčeni, zda si pořídit virtuální sídlo?

Sídlo společnosti není doživotní záležitostí. Pokud již hledáte nebytové prostory k umístění své kanceláře, ale dosud jste nenašli ty správné a právě to Vás brzdí ve vašem podnikání, jedna z variant řešení je právě virtuální kancelář. Službu lze využít i na 6 měsíců a poté si můžete sídlo změnit. I se změnou sídla společnosti Vám rádi pomůžeme!

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin