kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Zařiďte si virtuální sídlo firmy a levně!

Úspory jsou cestou k úspěchu

Důvodů pro zvažování pronájmu levného virtuálního sídla může být několik. Pokud chcete začít podnikat, vyplatí se Vám zvážit každý výdaj. Především minimalizace zbytečných nákladů je nejen v počátcích Vašeho podnikání zásadní. Jeden ze způsobů, jak efektivně snížit náklady, je pronájem levného virtuálního sídla firmy. Ceny, které začínají na několika stech korun, nezatíží rozpočet a tato služba navíc poskytuje mnohé výhody. V počátcích podnikání nebo naopak při jeho rozšiřování, kdy už máte zavedeny vlastní kanceláře, ale hodila by se Vám další a nebo lukrativnější adresa, je pronájem sídla firmy způsobem, jak levně získat pouze to, co opravdu potřebujete. To je totiž hlavním trendem – neplatit nic navíc!

Nominee jednatel

 

Zvolte si balíček služeb na míru

Firmy zprostředkovávající levně pronájem sídla firmy většinou nabízejí různé typy balíčků, které si od nich můžete zakoupit. Základem bývá levný pronájem sídla firmy spolu s uložením Vaší pošty. Kromě toho pak máte možnost získat vlastní telefonní linku, kterou obstará recepční a bude se hlásit jménem Vaší firmy. Namísto pouhého pronájmu sídla firmy lze levně získat i virtuální kancelář, která fyzicky existuje a je Vám v případě potřeby k dispozici. Je možné pronajímat jednací sály, aby Vaše schůzky mohly probíhat na úrovni. Štítek na budově, kde bude vedeno sídlo Vaší firmy, je samozřejmostí.

 

Jak rychle získat potvrzení?

Souhlas s umístěním sídla firmy, který je nezbytný pro zápis firmy do obchodního rejstříku, je možné získat obratem po telefonické domluvě či komunikaci mailem a vyzvednout si jej až během 15 minut! Pronájem virtuálního sídla firmy Vám umožní zajistit zázemí pro Vaši firmu levně i rychle.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin