kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Výhody našich služeb sídla pro firmy

Výhody služeb společnosti Sídlo pro firmy


Souhlas s umístěním sídla na počkání

Častokrát můžete při zřizování nového sídla pro společnost narazit na společnosti, které vám sídlo bez problému poskytnou, ale čekáte velmi dlouho na souhlas s umístěním sídla. Bez tohoto potvrzení však nezmůžete zhola nic. Je nutné zejména zřízení živnostenského oprávnění, zápisu do obchodního rejstříku a k zařízení dalších potřebných a důležitých úkonů. Se společností Sídlo pro firmy se vám však tato situace nikdy nestane! Naopak, na počkání vystavíme Souhlas s umístěním sídla vždy dle vašich potřeb.


Osobní asistentka v ceně spolu s veškerým komfortem virtuální kanceláře

Společnost Sídlo pro firmy mimo jiné nabízí zázemí vaší společnosti tak, abyste byli co nejvíce spokojeni. Osobní asistentka, která bude vaše telefonní hovory vyřizovat za vás, a jménem vaší firmy zařídí vše s vašimi klienty, firemními partnery i úřady. Zároveň se postaráme o vaší korespondenci a vždy budete informováni o každé došlé poště.


Možnost využití kanceláře pro firemní či jiné, důležité porady

V případě, že budete potřebovat jednací místnost pro své účely, k dispozici budete mít až 4 jednací místnosti, které jsou plně vybavené a plně klimatizované. Schůzky s důležitými klienty či obchodními partnery, firemní porady, vše je vyřešeno na jednom místě!


Vše online a z pohodlí domova

V případě zájmů našich služeb můžete vyřešit vše v pohodlí vašeho domova bez jakýchkoliv osobních návštěv. Formality se vyřeší korespondenčně, tento způsob jistě ocení právě ti z vás, kteří to na centrálu nemají zrovna nejblíže. Rádi vám šetříme čas, protože čas jsou peníze!


Slevy pro klienty

Zároveň budete mít věrnostní slevy a řadu výhod. Tak neváhejte!

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin