kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Moderní firma – virtuální kanceláře Praha

Chcete virtuální kancelář?

Zvažujete zřízení virtuální kanceláře v Praze? Chcete vylepšit image svojí firmy dobrou adresou? S podnikáním teprve začínáte, nepotřebujete pravidelně využívat kancelář, nechce se Vám zbytečně platit za její pronájem? Jednoduchým moderním řešením je pronájem virtuální kanceláře – máte možnost pronajmout si pouze adresu i reálné kanceláře, které můžete příležitostně využívat.

 

Proč virtuální kancelář v Praze?

Jedním z důvodů, proč mnoho významných firem volí tuto možnost, je získání prestižní adresy za rozumnou cenu. Virtuální kancelář Praha Vám umožní mít žádanou “dobrou adresu” a uspořit značné výdaje.
Při pronájmu virtuální kanceláře v Praze máte při dobrém výběru možnost po domluvě zdarma využívat jednací místnost pro schůzky s úřady, můžete si pronajmout i další prostory, například vybavenou kancelář.
Důležitým bonusem virtuálních kanceláří je možnost získat spolu se sídlem v Praze i administrativní podporu. Nechte si spravovat například účetnictví nebo můžete mít telefonní linku a recepční, která se na ní vždy ohlásí jménem Vaší firmy! V případě zájmu Vám bude obstarána pošta i ostatní agenda.

 

Právní náležitosti

Pokud si k pronájmu virtuálních kanceláří v Praze vyberete správnou firmu, budou veškeré poskytované služby legální a pouze Vám usnadní Vaši práci. Je to zkrátka jen moderní způsob, jak ulevit firemnímu rozpočtu a neplatit zbytečně položky, které nevyužijete. V každém případě, budete od ns potřebovat Souhlas s umístěním sídla, který Vám dáme na počkání. 

 

Jak rychle si pronajmu virtuální kancelář v Praze?

To je to nejlepší – vzhledem k tomu, že se jedná především o administrativu, při pronájmu některých adres můžete získat potřebné doklady pro zápis do obchodního rejstříku již za 15 minut! Zpravidla jsou tyto žádosti vyřizovány obratem, stačí poskytnout potřebné údaje

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin