kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Doživotní sídlo firmy Praha

Doživotní sídlo

Alternativou k běžnému virtuálnímu sídlu firmy může být služba doživotního sídla. Jde o základní služby pronájmu virtuálního sídla, které jsou ovšem zpoplatněny jednorázovým vyšším poplatkem.

 

Kdo si pronajímá doživotní virtuální sídlo?

Pronajmout si virtuální sídlo firmy patří dnes již k běžným službám, které využívají firmy malé i velké, začínající i s dlouhou tradicí. Výhodou virtuálního sídla firmy je například možnost získat levně, bez nutonosti pronajímat kancelářské prostory a stěhovat firmu či její pobočku, takzvaně “dobrou adresu”, která může přispět k důvěryhodnosti firmy nebo zjednodušit některé její záměry. Kromě toho pak samozřejmě pronájem virtuálního sídla může vyřešit problém s umístěním sídla firmy a například správou pošty a další agendy menším či začínajícím firmám, popřípadě firmám, které nepotřebují nebo nechtějí ke své činnosti využívat vlastních kancelářských prostor.

 

Kdy zvolit pronájem doživotního sídla?

Pronájem doživoního sídla je vhodný především pro ty firmy, které mají v plánu držet si své virtuální sídlo po delší dobu, neplánují vlastní kanceláře, popřípadě vědí, že je v jejich zájmu působit déle na dané adrese. Velkou výhodou doživotního sídla je cena, která se může vyplatit už při využití doživotního sídla firmy na dva roky. Kromě toho pak vzhledem k jednorázové platbě za doživotní sídlo odpadá nutnost pravidelných splátek a prodlužování smlouvy.

 

Co získáte pronájmem doživotního sídla?

Kromě adresy a dalších náležitostí patřících k základím službám pronájmu virtuálního sídla můžete získat i různé zvýhodněné balíčky, kdy Vám je například na omezenou dobu poskytnuta služba příjmu pošty zdarma. Solidní firmy zprostředkovávají i pronájem jednacích sálů, kanceláří a další služby.

Doživotní sídlo objendávejte zde >>

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin