Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Předplatné Forbes na 6 měsíců zdarma od Sídlo pro firmy jako dárek

Předplatné časopisu Forbes na 6 měsíců zdarma jako dárek!

 

Forbes předplatné na 6 měsíců zdarma jako dárek od Sídlo pro firmy ke každému sídlu a virtuální kanceláři s platbou na jeden rok.

Navíc získáte při roční platbě sídla slevu až 20% v porovnání s platbou na čtvrtletí.

Dárek od Sídlo pro firmy - předplatné časopisu Forbes

Zářijové vydání magazínu Forbes přináší


88 RAD, JAK SE STÁT MILIONÁŘEM Vybrali jsme osm předních českých finančníků, kteří opravdu vědí, jak zacházet s penězi.

(NE)ČESKÝ SEN To je rozhovor o tom, jak se ze všech těch peněz, co ušetříte a vyděláte, nakonec nezbláznit. Je to poněkud eklektický rozhovor s jedním z nejoriginálnějších českých byznysmenů Václavem Dejčmarem.


DOKLOBUKA Jarek Nohavica je byznysová kometa. Že se vám to nezdá? Tak si přečtěte první sondu do světa jeho písničkářského byznysu.


TOP UNIVERZITY Aby si člověk mohl plnit sny, většinou k tomu potřebuje nějaké vzdělání a poznání. My přinášíme přehled nejlepších amerických univerzit i s tipy a příběhy Čechů, kteří na nich studují.

JAK VYDĚLAT NA BUDOUCNOSTI Brno je technologické centrum Česka a potvrzuje to i úspěšná firma Codasip. Vyvíjí procesory na míru pro svět, který přijde – pro svět internetu věcí – a hrají v tom první ligu.

 

 

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800