kurz USD EUR 25,265
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Předplatné Forbes na 6 měsíců zdarma od Sídlo pro firmy jako dárek

Předplatné časopisu Forbes na 6 měsíců zdarma jako dárek!

 

Forbes předplatné na 6 měsíců zdarma jako dárek od Sídlo pro firmy ke každému sídlu a virtuální kanceláři s platbou na jeden rok.

Navíc získáte při roční platbě sídla slevu až 20% v porovnání s platbou na čtvrtletí.

 

Forbes

 

Prosincivé vydání magazínu Forbes přináší

 

Nekecat, nepřikrášlovat

Působí tiše a plaše, ale zdání klame – Tomáš Karpíšek vládne byznysu s jídlem v Česku. V hlavním rozhovoru vám představíme revolucionáře české kuchyně a ukážeme vám, jak myslí a uvažuje muž, který vybudoval miliardové gastronomické impérium Ambiente s 24 restauracemi.

 

Rakev nemá kapsy

Přestože éra pražských všemocných lobbistů se zdá být pryč, někteří z nich vylézají z šera na světlo, možná silnější než kdy dřív. Podnikatel Tomáš Hrdlička & Co. je zpět a buduje miliardovou skupinu. Proč a co vlastně chystá?

 

Testováno na zvířatech

Z Česka se rozjíždí značka Actijoy, díky níž mají být vaši psi zdravější a vy šťastnější. Nově získala podporu miliardáře Pavla Boušky, majitele psího žrádla Brit. První cíl není malý: trh v USA.

 

Ústecký blesk

Z šedého Ústí nad Labem na slunnou Floridu. Z drsného byznysu s energiemi k honosným domům pro movité Američany. To je svět Aleše Grafa, majitele Centropolu a nováčka letošního žebříčku českých miliardářů Forbesu. Jak vypadá jeho svět?

 

Vítězná hra

Nejúspěšnější českou deskovou hrou na světě jsou Krycí jména. Už se jí prodaly 2,3 milionu kusů a firmu Czech Games Edition Petra Murmaka a Vladimíra Chvátila vystřelila během tří let ze 30 na 400 milionů korun obratu. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličku, jak se Krycí jména vyrábějí.

 

Truckeři od počítače

Naučili řídit kamion miliony lidí po celém světě. Nejsou to však dopravní instruktoři, ale ajťáci z Prahy z firmy SCS Software. A spíše než o autoškolu jde o návykovou zábavu a hodně rozjetý byznys.

 

Trikaři

Z Vršovic do Hollywoodu. Od Nesmrtelné tety k Blade Runnerovi. Přečtěte si příběh českého trikového studia UPP o tom, jak uspět ve světě, i když vám telefonní číslo začíná předvolbou +420.

 

Viva Vivaldi

Antonio Vivaldi, velkolepá show a globální úspěch. Jak se hudebníkovi Michalu Dvořákovi povedlo vytvořit projekt, který ve světě funguje a vydělává ještě lépe než jeho kapela Lucie.

 

Musíte si hrát

Ateliér Olgoj Chorchoj v roce 1990 založil se svým spolužákem Janem Němečkem. Spolupracují s ním bohatí Češi, starým českým značkám vrací někdejší skvělý zvuk. Michal Froněk se svým týmem navrhuje židle, hodinky i nože, staví domy, řeší podobu expozic výstav umění a designu. Teď Michal Froněk s Janem Němečkem pozmění tvář Prahy.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin