kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy v Praze, Brně a Ostravě

Sídlo firmy v Praze, Brně nebo Ostravě od Sídlo pro firmy
 

Každý podnikatel si je jistě vědom toho, jak důležité je mít sídlo firmy na lukrativním místě, jako je například centrum Prahy. Mnoho podniků si ale nemůže dovolit pořídit si nějakou nemovitost v Praze nebo platit vysoký nájem. Řešením je zvolit jako sídlo firmy virtuální kancelář. Za minimální náklady získáte poštovní adresu a sídlo firmy v centru hlavního města a zároveň kancelář pro obchodní schůzky ve velmi výhodné lokalitě. Můžete si být jistí, že vám prestižní sídlo firmy přinese více zákazníků a důležitých kontaktů, protože adresa v centru Prahy působí mnohem lépe, než na jejím okraji nebo dokonce za Prahou. Oproti nájmu vás virtuální kancelář vyjde opravdu velice výhodně. V ceně jsou služby asistentky, která bude jménem vaší firmy zvedat telefony a vzkazy vám ihned předávat. Samozřejmostí je také veškerá administrativa spojená s korespondencí a běžným provozem kanceláře. Pronajaté sídlo firmy vám také zajistí vhodné jednací místnosti pro vaše pracovní schůzky o kapacitách 4 a 6 osob.
Pro ty, kteří mají zájem o sídlo mimo Prahu nabízíme sídlo firmy v Brně nebo Ostravě.


Virtuální kancelář je zcela běžným a legálním řešením v případech, že si nemůžete dovolit platit vysoké nájemné za kancelář v centru Prahy. Virtuální sídlo firmy často také využívají společnosti, které nemají příliš času na to, aby si vedli vlastní kancelář, a nepřejí si být vázány pouze na jednu konkrétní lokalitu. Samozřejmostí je poskytnutí souhlasu s udělením sídla firmy, stejně jako ověřený výpis z katastru nemovitostí. Prakticky se už o nic nemusíte starat. Za minimální poplatek vám zajistíme ideální prostory pro konání vašich důležitých schůzek, včetně občerstvení po celou dobu vaší přítomnosti. Virtuální sídlo firmy na prestižní adrese přináší jenom samé výhody. Většina potenciálních klientů dá přednost vám, před tím, kdo sídlí v nějaké pochybné čtvrti. Veškerá pošta, která vám na sídlo firmy dojde bude ihned přeposlána tam, kam si zvolíte a o vaše zákazníky bude nejlépe postaráno.

Pronájem adresy pro sídlo firmy je rovněž oblíbené u společností, které delší dobu sídlily v určité oblasti, a změna sídla by jim přinesla mnoho nepříjemností spojených s administrativou. Podniky v této situaci si pak raději řeší všechny administrativní záležitosti na stejných úřadech. Virtuální sídlo firmy je také skvělou volbou pro ty, kteří kanceláře využívají jen opravdu sporadicky, a bylo by pro ně velmi nevýhodné pronajímat si je na delší dobu. Takto si mohou zaplatit pouze čas, který stráví ve virtuální kanceláři. Sídlo firmy v centru Prahy vám přinese mnohem více klientů i obchodních kontaktů, protože adresa firmy na lukrativním místě je synonymem dobré postavení na trhu.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin