kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Akce: 3+1 sídlo zdarma

Objednejte si službu sídla pro 3 firmy a 1 sídlo pro 4. fiirmu máte zcela zdarma.

Komu je nabídka sídla zdarma určena?

  • Máte více firem a potřebujete pro ně najít virtuální kancelář v Praze?
  • Chcete se svými obchodními partnery přejít k jednomu poskytovateli virtuálních kanceláří?
  • Zakládáte firmy a rádi byste pro ně měli tu správnou adresu virtuální kanceláře?
  • Prodáváte ready made firmy a hledáte stálého partnera, který by vašim firmám dodal sídlo s adresou a dalšími službami?


Pak je naše nabídka 3+1 sídlo zdarma určena právě vám. Jsme poskytovatelem virtuální kanceláře v Praze 5, v Praze 8 a v Praze 10. K virtuální kanceláři nabízíme i řadu služeb, od příjmu zásilek v režimu 24/7, přes osobní linku s asistentkou pro příjem vzkazů jménem vaší společnosti, po pronájem jednacích prostor nedaleko centra v Praze.

Pokud se rozhodnete využít akce 3+1 sídlo zdarma a přenést k nám více adres vašich společností, získáte ke každým třem virtuálním kancelářím čtvrtou zadarmo. Pokud se tedy například rozhodnete přenést k nám čtyři vaše firmy s poštovní doručovací adresou, platíte pouze za tři z nich, čtvrtou poštovní doručovací adresu virtuální kanceláře máte od nás zdarma.
V případě, že si vyberete balíček služeb virtuální kanceláře i s asistentkou pro všechny vaše firmy, tři zaplatíte a čtvrtý balíček máte ve stejném rozsahu zdarma, tedy včetně služeb asistentky, vlastního telefonního čísla, poštovní doručovací adresy a dalších náležitostí virtuální kanceláře.


Balíčky ale můžete i libovolně kombinovat. Potřebujete-li pro dvě své firmy adresu virtuální kanceláře v Praze a pro další virtuální kancelář s asistentkou, telefonem a sídlem pro firmy, zdarma získáte ten balíček, který je ve vaší objednávce většinový, v tomto případě budete mít zdarma adresu virtuální kanceláře.


Prostudujte si naše balíčky služeb a vyberte si ty správné přesně pro vás. Srovnání balíčků služeb sídla pro firmy a virtuálních kanceláří naleznete zde >>
 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin