kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Firmy plátce DPH na prodej

 
Nabízíme k prodeji již založené firmy s registrací plátce daně z přidané hodnoty (DPH).  Jedná se buď o nově založené firmy typu ready made, nebo už zavedené firmy s historií a s řádně vedeným účetnictvím a bezdlužností. Firmy jsou připravené k okamžitému převodu.

 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA FIRMY NA PRODEJ PLÁTCI DPH

 

Firmy s registrací DPH na prodej:

Firma s.r.o., rok založení 2016, měsíční plátce DPH, sídlo Praha, cena: 95.000 Kč (+ notářské poplatky)

Firma s.r.o., rok založení 2015, měsíční plátce DPH, sídlo Praha, cena: 105.000 Kč (+ notářské poplatky)

Firma s.r.o., rok založení 2016, měsíční plátce DPH, sídlo Praha, cena: 95.000 Kč (+ notářské poplatky) - rezervace

 

Proč si koupit firmu s už registrovaným DPH?


Především ušetříte čas – místo přípravy žádosti a kompletace různých dokladů a dokumentů pro Finanční úřad se můžete rovnou věnovat podnikání a realizaci nápadů. Registrace firmy k DPH trvá průměrně 1 měsíc a správce daně si může vyžadovat různé podklady pro své rozhodnutí jako např.: bussines plán, smlouvy o budoucích obchodech, smlouvu o nájmu na adrese sídla.  I přes dodané podklady může správce daně registraci zamítnout.

 

 

Co nabízíme při prodeji firem s registrací k DPH?

  1. Rychlý převod
  2. Každá ze společností (plátců DPH) může využívat naše sídlo firmy v jedné z lokalit z naší nabídky, případně si můžete sídlo změnit na vaši adresu.
  3. Námi prodávané firmy plátci DPH mají kompletní účetnictví a pravidelně podávaná přiznání. Jedná se o ekonomicky aktivní společnosti, není-li uvedeno jinak (pokud se nejedná o nově založené ready made s vyřízenou registrací k DPH).
  4. U všech firem garantujeme bezdlužnost vůči FÚ a jiným institucím (zdravotní pojišťovny, PSSZ, atd.) notářsky ověřeným prohlášením.
  5. Uvedená cena je za 100 % podílu dané společnosti a nezahrnuje náklady na převod, které hradí kupující (tj. náklady za notáře, soudní poplatky, případně náklady na překlady).
  6. Celý převod, popř. změny ve společnosti, pro vás připravíme na klíč.


Chcete – li ušetřit čas a hned od začátku se věnovat bussinesu, kontaktujte nás a my vám převedeme na klíč firmu, která je plátce DPH, tj. má vyřízenou registraci společnosti k dani z přidané hodnoty (DPH).

 

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin