Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Minimalizujte náklady spojené s podnikáním

Sídlo pro firmy, virtuální kanceláře – minimalizujte náklady spojené s podnikáním.

Lepší sídlo pro firmy?

Sídlo firmy velice často dotváří celkový dojem, což může být při oslovování nových klientů či udržení a rozšiřování spolupráce se stávajícími klienty zásadní. Sídlo firmy v Praze může přispět ke zvýšení důvěryhodnosti firmy či její prestiže. To samozřejmě zvyšuje její konkurenceschopnost, což je to, oč každá společnost usiluje. Ne každá firma si ovšem může dovolit pronájem drahých kanceláří v Praze, popřípadě v centru Prahy, nebo je to pro organizaci firmy holá zbytečnost. Pro takové případy (ale i pro velké prosperující firmy, které hospodaří s rozumem a snaží se minimalizovat své náklady) je zde služba pronájmu sídla firmy, kdy budete splňovat veškeré zákonné náležitosti sídla firmy, ale nebudete muset zbytečně platit za pronájem kancelářských či jiných prostor.

Samotná změna sídla společnosti je velice snadná. Nejsnazší je kontaktovat zprostředkovatelskou firmu, dodat potřebné podklady a nechat si vše zařídit.


Pronájem virtuální kanceláře?

Další službou, kterou docení zejména začínající či menší firmy a firmy se specifickým způsobem podnikání, je pronájem virtuální kanceláře. Pokud je pro Vás pronájem kancelářských prostor zbytečnou zátěží rozpočtu, ale přesto občas potřebujete prostor pro práci či jednání s klienty, úřady či meetingy, řešení Vám nabízí služba pronájmu virtuálních kanceláří v Praze. K pronájmu jsou k dispozici jak plně vybavené kanceláře, tak i konferenční místnosti. Kromě toho zprostředkovatelské společnosti nabízejí zajištění veškeré další s kanceláří spojené agendy. Můžete mít vlastní telefonní linku, Vaše pošta může být spravována a přeposílána dle Vašich požadavků – zkrátka můžete mít funkční kancelář, kterou využíváte jen, když opravdu potřebujete.

 

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
MŮŽETE NAVŠTÍVIT
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  800 300 800

PREMIUM SÍDLO PRO FIRMY
OTEVŘENO
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin