kurz USD EUR 25,290
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Registrační sídlo společnosti Praha

Registrační sídlo v Praze

Pokud hledáte virtuální kancelář nebo registrační sídlo firmy na velmi atraktivní lokalitě v Praze, jste na pravém místě. Tato služba je často využívána také firmami, které nepotřebují pro své podnikání fyzické sídlo firmy.


 

Zázemí registračního sídla

Registrační sídlo vám poskytneme s technickým zázemím i kompletním servisem virtuální kanceláře v Praze. Sídlem společnosti je myšlena adresa zapsaná v obchodním rejstříku jako registrační sídlo firmy. SIDLOPROFIRMY.CZ vám poskytne nové sídlo firmy nebo virtuální kanceláře v Praze, možnost pronájmu jednacích prostor, služby recepce, příjmu pošty, označení sídla na budově a další náležitosti. Samozřejmostí je udělení souhlasu majitele nemovitosti a poskytnutí kopie výpisu z katastru nemovitostí.

 

Legislativa a registrační sídlo

Podle platné legislativy je každá nově zakládající nebo již existující (tuzemská i zahraniční společnost s.r.o. nebo a.s.)  povinna uvést v obchodním rejstříku sídlo firmy neboli registrační sídlo. Musí zde také doložit souhlas vlastníka nemovitosti s užíváním prostor jako registračního sídla společnosti. To ovšem často bývá problém. Některé firmy mají problém získat povolení vlastníka pronajaté kanceláře k zapsání sídla firmy do obchodního rejstříku. SIDLOPROFIRMY.CZ vám profesionálně zajistí a poskytne registrační sídlo společnosti.


 

Registrační sídlo na lukrativní adrese

Máte možnost vybrat si registrační sídlo ve velmi žádané a atraktivní části Prahy, na Praze 8 a nově také na Praze 5. Svou virtuální kancelář tak budete mít umístěnou v blízkosti firem jako je KPNG, Allianz a hotelu Hilton. Kanceláře se nachází v centru Prahy v blízkosti Vltavy s přímým sjezdem z magistrály. Registrační sídlo tak budete mít jen dvě minuty chůze od stanice Metra Florenc nebo sedm minut chůze od obchodního centra Palladium.

 

 

Registrační sídlo vč. služeb virtuální kaceláře

Náklady na pořízení virtuální kanceláře jsou minimální. Cena se pohybuje od 490 Kč za měsíc až po 658 Kč za měsíc s vlastním číslem a vlastní živou asistentkou na telefonu hlásící se jménem vaší společnosti.


Využitím registračního sídla společnosti tedy získáte zázemí virtuální kanceláře, služby recepce, poskytnutí poštovní adresy, příjem poštovních a kurýrních zásilek, také souhlas s udělením sídla a výpis z katastru nemovitostí. Informace o příjmu poštovní zásilky vám pošleme formou SMS nebo emailem. Máte možnost si u nás balíček uschovat až 365 dní (po dohodě i déle). Získáte také vlastní pražské telefonní číslo, které v pracovní době bude zvedat asistentka, která se bude představovat jménem vaší společnosti. Všechny vzkazy vám vaše asistentka přijme a vyřídí.
Kromě těchto služeb registračního sídla budete mít možnost využít pronájem jednací místnosti s 6 místy. K dispozici máte audiovizuální techniku. V ceně pronájmu jsou nealkoholické nápoje, káva a čaj. První hodina tohoto pronájmu v měsíci je zdarma, každá další hodina je 500 Kč.


 

Registrační sídlo na míru

Tato služba je tedy určena pro firmy, které chtějí mít registrační sídlo firmy v Praze na velmi atraktivní adrese, nepotřebují fyzickou kancelář a hledají všechny služby na jednom místě.  U nás máte záruku profesionality a nejvyšší kvality služeb. Virtuální kancelář v Praze představuje nové možnosti. Registrační sídlo vám poskytneme s minimálními měsíčními náklady. V ceně máte zahrnuto vlastní zázemí, u vchodu do budovy označené cedulkou s logem a jménem vaší firmy, s asistentkou na telefonu, vlastním telefonním číslem, s možností vyzvednutí poštovních zásilek a mnoho dalších služeb.
Využijte služeb virtuální kanceláře s živou asistentkou a registračním sídlem firmy v Praze. Přemístěte své registrační sídlo do žádanější lokality v Praze a zajistěte si tím kontakt se zákazníky a obchodními partnery formou recepce.
 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin