kurz USD EUR 24,710
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 2, virtuální kancelář na Praze 2 Oldřichova

Sídlo firmy na Praze 2 - Oldřichova

Nabízíme poskytnutí sídla firmy nebo místa podnikání na Praze 2 na adrese Oldřichova 247/5, Praha 2 za cenu 290 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 190 CZK* / měsíc.

Vaše nová adresa sídla společnosti na Praze 2 bude:

VAŠE SPOLEČNOST
Oldřichova 247/5
128 00  Praha 2

Cena sídla společnosti: 290 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 190 CZK* / měsíc = 4 měsíce služeb sídla zdarma! 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Mapa - adresa sídla na Praze 2 - Nusle


Zvětšit mapu

 

Dopravní dostupnost a parkování Praha 2 Oldřichova

Do Oldřichovy ulice se dostanete snadno, ať už se rozhodnete cestovat městskou hromadnou dopravou do stanice Ostrčilovo náměstí nebo automobilem.

Parkování je možné před sportovní halou Folimanka. Spoustu parkování nabízí také mimo jiné náměstí Bratří Synků, od kterého je to ke kanceláři necelý 1,5km příjemnou procházkou podél proslulého pražského potoku Botič.

 

Okolí virtuální kanceláře Praha 2 Nusle - Oldřichova

V dosahu vaší kanceláře najdete pobočku České pošty, a to u komorní scény Divadla na Fidlovačce. Pokud potřebujete využít prostory pro firemní akce, nabízí se vám nedaleké Kongresové centrum, které disponuje sály s velkou kapacitou, i salonky pro malé akce a školení. Pokud budete potřebovat využít služeb finančního úřadu, musíte zamířit směrem Karlovo náměstí do ulice Žitná. Bohaté jsou i možnosti ubytování. Hned v sousedství kanceláře se nachází tříhvězdičkový hotel Sunflower, vyšší standard pak najdete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Union sousedícím s tramvajovou zastávkou Ostrčilovo náměstí.

 

Úřady a instituce na Praze 2

Finanční úřad pro Prahu 2 >>
Živnostenský úřad Praha 2 >>
Česká pošta a Czech Point v blízkosti sídla >>

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin