kurz USD EUR 25,265
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy v Praze na dobré adrese

Dobrá adresa sídla firmy

Image firmy není tvořena pouze její pověstí, projekty, které má za sebou či zaměstnanci. Velice důležitá je i adresa sídla firmy. Umístění společnosti na prestižním místě zásadně navyšuje jeho úroveň, což přinese významně vyšší zájem potenciálních zákazníků. Řada firem si však nemůže dovolit platit nájem bytu nebo budovy v centru Prahy, a proto volí tu nejlepší možnost, kterou jsou virtuální kanceláře v Praze. Služba poskytnutí virtuální kanceláře a sídla firmy využívají nejenom společnosti, které si nemohou dovolit platit předražený nájem v centru Prahy, ale i ti, kteří delší dobu sídlili v určité lokalitě, a změna sídla firmy by pro ně znamenala velké administrativní potíže. Virtuální sídlo v Praze je ideální i pro ty, kteří většinu svého pracovního času stráví na cestách a pronájem by pro ně byl značně neefektivní.

 

Co získáte virtuální kanceláři

Sídlo pro firmy představuje nejenom poskytnutí adresy sídla firmy do obchodního rejstříku, ale také reálné poskytnutí poštovní adresy. Korespondence, která na sídlo firmy přijde, bude ihned vyzvednuta, roztříděna a přeposlána na vámi určenou doručovací adresu. Virtuální sídlo v Praze je tou nejlepší volbou pro podniky, které k zajištění chodu vyžadují rozměrnější prostory, jež je v určené lokalitě obtížné sehnat, případně na ně není možné dosáhnout po finanční stránce. Pronájem virtuální kanceláře v Praze pak zcela jistě představuje mnohem výhodnější východisko nežli je pronájem více místností nebo celé budovy. Poskytnutí adresy a pronájem virtuální kanceláře Praha je poskytován za měsíční, čtvrtletní nebo měsíční poplatek.

 

Sídlo firmy v Praze? Ostravě, Brně
Adresu sídla firmy ve virtuální kanceláři v Praze, ale i Brně nebo Ostravě, je samozřejmě možné uvést v obchodním rejstříku, zatímco svoji pobočku nebo provozovnu můžete mít kdekoliv jinde. Kromě praktické služby, kterou je poskytnutí sídla firmy, můžete získat i administrativní výpomoc. Asistentka bude zvedat vaše telefonáty a vyřizovat vám vzkazy, vaše pošta bude vždy přeposlána na vámi určenou adresu a navíc můžete využít i zasedací a konferenční místnosti pro vaše jednání. Virtuální kancelář Praha bývá často využívána firmami pro konání nejrůznějších obchodních schůzek, setkání s partnery a podobně. Během jednání vám asistentka zajistí občerstvení a ostatní administrativní podporu. Sídlo pro firmy je vhodné jak pro obchodní společnosti, akciové společnosti, ale i pro živnostníky. Prestižní adresa v centru Prahy může každému pomoci k větším úspěchům.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin