kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo pro firmy - značka Vaší firmy

Sídlo pro firmy v Praze, v Brně, v Ostravě či v Českých Budějovicích – adresy na lukrativních lokalitách, které Vám pomohou na Vaší cestě podnikáním.

Sídlo firmy, tedy adresa uvedená na zakladatelském dokumentu, je nedílnou součástí zápisu ve veřejném – obchodním rejstříku, a každá firma má povinnost tuto informaci zveřejňovat.  Jedná se o základní identifikační znak společnosti.

 

Sídlo pro právnické osoby

Dle právního předpisu 89/2012 Sb., zákona občanského zákoníku má být právnické osobě při zakladatelském jednání určen název, sídlo firmy, předmět činnosti, statutární orgán právnické osoby a jeho první členové. Pro účely zakladatelského jednání stačí, pokud je za sídlo společnosti uveden název obce, kde je sídlo právnické osoby. Do veřejného rejstříku, tedy obchodního rejstříku pak právnická osoba navrhne zapsat již úplnou adresu sídla.

 

Sídlo pro fyzické osoby

Pojem Sídlo podnikatele se objevuje v Novém občanském zákoníku pod § 429. Za sídlo podnikatele označuje adresu zapsanou ve veřejném rejstříku. Pokud by se fyzická osoba jako podnikatel do veřejného rejstříku nezapsala, za jeho sídlo by bylo považováno místo bydliště či místo hlavního obchodního závodu.

 

Sídlo pro firmy – značka Vaší firmy

Sídlo zapsané ve veřejném rejstříku má také hlavní význam při navazování obchodních styků, protože adresu svého sídla uvádíte jako adresu fakturační či korespondenční. Sídlo společnosti může být také chápáno jako místo, kde může veřejnost společnost zastihnout.

Sídlo pro firmy může mít podobu tzv. registračního sídla či virtuální kanceláře. Pro tento typ najdou využití převážně firmy, které z důvodu svého zaměření a oboru podnikání nevyužijí trvalé prostory a kanceláře. Taktéž se tato služba hodí pro firmy, které chtějí oddělit své sídlo firmy od místa provozovny.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin