kurz USD EUR 24,710
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 1, virtuální kancelář na Praze 1

Sídlo firmy Praha 1 na prestižní adrese v Praze: Tržiště 1, Praha 1 na Malá Strana pod Pražským hradem

Sídlo firmny Praha 1Sídlo firmy Praha 1

Naše adresa, kde poskytujeme sídlo pro firmy na Praze 1 se nachází na prestižní části Prahy 1 v samém srdci Malé Strany pod Pražským hradem v ulici Tržiště 1, Praha 1. V ulici Tržiště sídlí mimo jiné diplomatický sbor - velvyslanectví USA, velvyslanectví SRN v navazující ulici Vlašská 19/347, Praha 1 nebo luxusní hotel a restaurant Alchymist Grand Hotel & Spa >> (nové okno) na adrese Tržiště 19, Praha 1. V blízkosti se nachází další významné instituce a společnosti, mimo jiné Poslanecká sněmovna ČR.

Sídlo společnosti na Praze 1 již za cenu 790 Kč* měsíčně při roční platbě

Vaše sídlo na Praze 1 jedna bude umístěno v památkově historické budově. Adresa sídla s názvem vaší společnosti bude označena v souladu se živnostenským zákonem. Pro krátkodobé pronájmy je vám v budově na adrese sídla Praha 1 k dispozci jednací prostor až pro 4 osoby vhodná např. pro jednání s úřady na adrese sídla. Jednací prostory je potřeba rezervovat předem. K dispozici vám jsou samozřejme naše další plně zařízenéí jednací prostory na adrese Sídla pro firmy na Praze 8 pro 6 nebo 10 osob.

 

Vaše nová adresa sídla společnosti na Praze 1 bude:

Tržiště 1, 118 00  Praha 1 - Malá Strana

Cenu sídla společnosti: 810 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 790 CZK* / měsíc

 * Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Úřady a instituce na Praze 1 pro firmy se sídlem na Praze 1

Finanční úřad pro Prahu 1 >>
Živnostenský úřad Praha 1 >>
Česká pošta a Czech Point v blízkosti sídla >>

 

Doprava a parkování v okolí sídla firmy na Praze 1

2 minuty chůze se nachází placene parkoviště pro veřejnost na Malostranském náměstí
zastávka tramvají - stanice Malostranské náměstí

 

Hned v sousedství sídla pro firmy Praha 1 se nachází mimo jiné:

Schönbornský palác s velvyslanectvím Spojených státu amerických
Schönbornský palác (Tržiště 15/365, Praha 1, Malá Strana) vznikl spojením pěti renesančních domů. Hrabě Colloredo Walsee zde založil roku 1660 rozsáhlou terasovou zahradu na petřínském svahu. Palác byl přestavěn v letech 1715 až 1718 ve vrcholně barokním slohu Bartolomějem Scottim. Projekt přestavby je také připisován Giovannimu Batistovi Alliprandimu. Od roku 1794 objekt náležel Schönbornům. V současné době zde má sídlo ambasáda USA.

Lobkovický palác se sídlem německé ambasády
Lobkovický palác (Vlašská 19/347, Praha 1, Malá Strana) byl postaven Přehořovskými z Kvasejovic podle návrhu Giovanniho Battisty Alliprandiho. V roce 1769 zvýšen o jedno patro a završen štítem a atikou od Ignáce Palliardiho. Nyní zde má sídlo velvyslanectví SRN.

Vrtbovský palác
Vrtbovský palác (Karmelitská 25/373, Praha 1, Malá Strana)  vznikl barokní přestavbou měšťanských domů po roce 1631 hrabětem z Vrtby. Další přestavba byla provedena Františkem Maxmiliánem Kaňkou, který je i autorem nejpozoruhodnější pražské zahrady, která palác proslavila. V domě žil Kryštof Harant z Polžic, popravený na Staroměstském náměstí roku 1621. V letech 1886 až 1889 zde bydlel Mikoláš Aleš.


Kde se nachází sídlo společnosti Praha 1?


Zobrazit větší mapu

 

Lukrativní sídlo firmy na Praze 1 zajistí vaší společnosti více potenciálních klientů!

Jestliže stále nemáte sídlo vaší společnosti právě v Praze, možná byste mohli nad touto variantou pouvažovat. Sídlo společnosti je někdy pro klienty velmi zásadní, je totiž známkou bonity a věrohodnosti firmy. S námi získáte nejen prestižní adresu pro vaši společnost, získáte také zázemí spolu s veškerými službami, které byste měli ve vaší kanceláři, jen za přijatelnější cenu! Jednou z nejleších adres pro zřízení virtuálního sídla firmy je právě Praha 1, Tržště 1 na Malé Straně pod Pražským hradem v sousedství mnoha zahraničních zastupitelských úřadů.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin