kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Poskytnutí sídla Praha 6, virtuální kancelář na Praze 6

Sídlo firmy na Praze 6

Nabízíme Vám poskytnutí sídla firmy na Praze 6 na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6 - Břevnov za cenu 590 Kč / měsíc při kvatrální platbě. Při platbě na 12 měsíců rok nabízíme po slevě cenu 490 Kč / měsíc. Uvedené ceny jsou bez DPH 21%. Příjem a výdej pošty zajištujě 7 dní v týdnu naše centrála na Praze 8. Plně vybavené jednací prostory jsou Vám rovněž k dispozici na Praze 8. Ke každému pronájmu virtuálního sídla firmy navíc získáváte od nás v ceně několik hodin pronájmu zasedací místnosti zdarma.


Vaše nová adresa sídla společnosti na Praze 6 bude:

VAŠE SPOLEČNOST
Dvořeckého 628/8
169 00  Praha 6 - Břevnov


Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 490 Kč / měsíc (bez DPH) = 2 měsíce služeb sídla zdarma! 

 

sídlo firmy Praha 6

 

Objednat virtuální kancelář či sídlo pro firmu...

 

 Výhody umístění sídla firmy na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6, PSČ 169 00 - Břevnov:

  • Nachází se v těsném sousedství přes ulici vládní vily v ulici U Ladronky, kde bydlel mimo jiné Václav Klaus nebo ještě dříve Miloš Zeman
  • V blízkosti je usedlost Ladronka a nově zrekonstruovaný park Ladronka
  • Jedna z nejvýše postavených oblastí v Praze klidné rezidenční oblasti v těsném sousedství diplomatické čtvrti na Praze 6
  • K objektu je bezproblémový příjezd a parkování
  • Příjem pošty je zajištěn do schránky, pošta je vyzvedávána v intervalu minimálně 1x týdně, pošta je předávána na naší centrále

 

Poskytnutí sídla na Praze 6

Nabízíme Vám jedinečnou možnost využít služeb www.sidloprofirmy.cz. Na adrese Dvořeckého 628/8, Praha 6 naleznete vše nutné, co potřebujete pro Vaše podnikání. Získáte tím možnost adresu v hlavním městě a také spoustu dalších výhod, které tato možnost nabízí. To vše za pouhých 490 Kč / měsíc v případě objednání sídla na jeden rok.

Základní informace o Praze 6

Praha 6 se nachází v severo-západní části hlavního města. Celková rozloha činí přibližně dva tisíce hektarů. Je rozdělena na několik katastrů, mezi něž patří Dejvice, Ruznyně, Bílá Hora a Bubeneč .

Proč mít sídlo na Praze 6?

Všechny městské části v oblasti Prahy 6 mají velmi dlouhou historii, avšak jako celek je Praha 6 velmi mladá a rychle se rozvíjející. Praha 6 zažila velký stavební boom, díky kterému je vybudováno obrovské sídliště a dodnes zde rostou obytné či administrativní komplexy.

Úřady a instituce na Praze 6

Finanční úřad pro Prahu 6 >>
Živnostenský úřad Praha 6 >>
Česká pošta a Czech Point v blízkosti sídla >>

Doprava a parkování u sídla na Praze 6

V klidné ulici u domu je možné pohodlné parkování.

Okolí sídla pro firmy na Praze 6

Objekt se nachází v těsné blízkosti renovovaného parku a usedlosti Ladronka.  U objektu je také zajištěno pohodlné parkování.

Historie Břevnova na Praze 6

Praha 6 LadronkaOsada Břevnov na Praze 6 je jednou z nejstarších vsí v okolí Prahy. Vznikla jako zázemí nejstaršího mužského kláštera u sv. Markéty v Břevnově. Vsí procházela stará silnice vedoucí na západ. Kolem ní bylo vystavěno i několik usedlostí ve výrazně osamoceném postavení – Ladronka, Kajetánka, Šlajferka. Přitom třeba Kajetánka byla od začátku myšlena i jako přechodné výletní místo, za tím účelem tu byla zbudována i kaple, ke které chodila procesí. Terénně je břevnovské území velkou plání, která se pomalu zvedá směrem k Bílé hoře.

Tam daleko od města byl již v 16. století zájezdní hostinec. Tudy přicházely k městu jak poutníci, obchodníci, tak vojska. Před Říšskou branou stávala usedlost Závěrka vedle mýtné brány. Vybíralo se tu clo. Dál se již tyčily hradby. Usedlosti se na katastru Prahy 6 Břevnova zachovaly, jsou i dál využívány a opraveny. Jen některé zanikly v důsledku výstavby komunikací – Závěrka, Malovanka, Tejnka, Königsmarka.
 

Mapa - adresa sídla na Praze 6


View Larger Map

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin