kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 4 Jeremenkova, virtuální kancelář na Praze 4

Sídlo firmy na Praze 4

Nabízíme sídlo společnosti a místo podnikání na adrese Jeremenkova 304/55, Praha 4, 14700.

Cena: 490 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 450 CZK* / měsíc. 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Sídlo firmy na Praze 4, Jeremenkova

Mapa - sídlo firmy na Praze 4


View Larger Map

 

Praha 4 - důležité odkazy

Úřad práce hl. m. Prahy - pobočka v Praze 4

Finanční úřad pro Prahu 4


Sídlo firmy a virtuální kancelář v ulici Jeremenkova, Praha 4

Využijte naší nabídky poskytnutí sídla společnosti či sídla firmy na atraktivní adrese Jeremenkova 304/55, Praha 4, 147 00. Tato příjemná a klidná lokalita se nachází na strategické pozici poblíž Podolského nábřeží, Kavčích hor a Obchodních center Budějovická nebo Arkády. Sídlo pro firmy nabízíme v této zajímavé oblasti hlavní města za 490 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 450 CZK* / měsíc. * Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

Sídlo společnosti Praha 4

Sídlo společnosti jsou velmi dobře dostupná autem z Barrandovského mostu (bezprostřední blízkost Pražské magistrály a Pražského okruhu) i městskou hromadnou dopravou (cca 15 minut z centra města). Další výhodou je přístupnost z rozmanitých částí Prahy - metro C, páteřní tramvajová linka (zastávka Dvorce) i několika autobusovými spoji (124, 118). Oproti našim dalším lukrativně umístěným sídlům pro firmy v centru Prahy zde garantujeme bezproblémové parkování v místě sídla i bezprostředním okolí.

Poskytnutí sídla Praha 4

Poskytnutí sídla je pouze základní kamenem celého balíčku služeb, které poskytujeme. Kompletní seznam naleznete na našich webových stránkách www.sidloprofirmy.cz. Za zmínku stojí především sídlo firmy na prestižní pražské adrese, stálá recepce s kompletní škálou standardních i nadstandardních administrativních služeb nebo například možnost pronájmu kancelářských a jednacích prostor v rámci sídla společnosti. Samozřejmostí je i blízkost úřadů a institucí. Zde se jedná o Úřad práce hl. m. Prahy - pobočka v Praze 4 a Finanční úřad pro Prahu 4.

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin