kurz USD EUR 24,700
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Sídlo firmy Praha 5 Harmonická, virtuální kancelář na Praze 5

Sídlo firmy na Praze 5

Nabízíme sídlo společnosti a místo podnikání na atraktivní adrese Harmonická 1384/13, Praha 5 - Stodůlky, PSČ 158 00 v moderní novostavbě polyfunkčního domu s obchodními a rezidenčními prostory. V relativní blízkosti se nacházejí společnosti XXXLutz, Mobelix, IKEA a další. Sídlo se nachází v blízkosti metra B, zástávky Hůrka a Lužiny. Možnost parkovaní u sídla a v jeho okolí.

Cena: 490 CZK* / měsíc. Při platbě na 1 rok nabízíme po slevě cenu 450 CZK* / měsíc. 

* Uvedené ceny jsou bez DPH (21%)

 

Sídlo firmy na Praze 5, Harmonická

 

Mapa - sídlo firmy na Praze 5


Zvětšit mapu

 

Praha 5, ulice Harmonická

Ulice Harmonická na Praze 5 se stále rozrůstá o mnoho nových bytových jednotek, které jsou odsazeny od rušnější části města.

Úřady a instituce na Praze 5

V okolí sídla v ulici Harmonická na Praze 5 se v těsné blízkosti náchází Vysoká škola Bankovní institut, VŠEM (Vysoká škola ekonomie a managementu), nemocnice Medicur, spol. s r.o., poskytující komplexní zdravotní péči aj.

Doprava a parkování na Praze 5

Budete-li chtít využít městské hromadné dopravy, v těsné blízkosti ulice Harmonická je autobusová zastávka Nová kolonie. S autobusovým spojem 137 se můžete dostat ze zastávky Na Knížecí až na Sídliště Stodůlky. Autobusový spoj 174 Vás převeze ze zastávky Velká Ohrada do zastávky Hradčanská.

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin