kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Zřízení virtuální kanceláře v Praze

Co chtít a na co si dát pozor?

Pokud si chcete založit virtuální kancelář v Praze, je hlavní vybrat tu správnou firmu.  Solidní firma postupuje v souladu se zákonem a zajistí Vám veškeré náležitosti. Co se týče služeb, ceny za pronájem virtuální kanceláře v Praze začínají na několika stech korun! Tedy cena, která se s pronájmem fyzické kanceláře nedá srovnat. Můžete si vybrat balíčky, kdy získáte kromě možnosti využívat po domluvě jednací sály či skutečné vybavené kanceláře i vlastní telefonní linku, kterou bude  obsluhovat recepční a hlásit se jménem Vaší firmy, správu pošty, administrativy i další firemní agendy.

 

Virtuální kancelář – proč?

V první řadě je zřízení virtuální kanceláře vhodné pro firmy, které by rády rozšířily oblast svého působení a ty, jenž chtějí mít prestižní adresu, aniž by musely nákladně přesouvat celou firmu a platit vysoké nájemné. Pronájem virtuální kanceláře je vhodný i pro firmy začínající nebo firmy, které nevyužívají kanceláře každodenně. 
Dalším důvodem je velice moderní a ekonomický přístup firem zprosředkovávajících pronájem virtuálních kanceláří v Praze – jednotlivé balíčky poskytují služby opravdu na míru a zaplatíte tak jen služby, které skutečně využijete.
Nadto je vyřízení pronájmu virtuální kanceláře a získání potřebných dokladů pro obchodní rejstřík záležitostí okamžiku – stačí zaslat potřebné údaje o firmě a dostavit se k podpisu a smlouvu můžete mít v ruce i během 15 minut!

virtuální kancelář s jednačkou v Praze

 

Adresa: Praha

Nejvyhledávanější adresou virtuálních kanceláří je Praha, protože “dobrá adresa” může na klienty působit jako záruka kvality služeb. Některé firmy ale nabízejí i méně lukrativní adresy, které mohou dobře posloužit Vašim účelům. A v ceně virtuální kanceláře jsou i jednací prostory na 3 hodiny zdarma

 

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin