kurz USD EUR 25,340
 
Poskytnutí poštovní doručovací adresy v Praze pro zveřejnění a příjem poštovních a kurýrních zásilek. Vhodné např. pro eshopy a začínající projekty

Dárek 1 noc ve welness a spa hotelu Maximus Resort ****

Objednejte sídlo firmy na Praze 1 na 12 měsíců a dostanete od nás dárek! Pobyt pro dva v novém welness and spa hotelu Maximus Resort **** v Brně.

 

Pobyt v novém 4 hvězdičkovém wellness a spa hotelu MAXUMUS RESORT u Brněnské přehrady pro 2 osoby zdarma se snídaní se vstupem do welness a spa centra Infinit Maximus. Stačí si z naší široké nabídky vybrat sídlo vaší společnosti na jedné ze dvou adres na Praze 1:

Sídlo firmy Praha 1 Klimentská >>

Sídlo firmy na Praze 1 Tržiště >>

 

Dokonalá relaxace v Maximus Resort ****

Hotel Maximus Resort na Brněnské přehradě nabízí ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen deset minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Maximus nabízí ucelené spektrum služeb. Kromě kvalitního ubytování ve čtyřhvězdičkovém standardu ve stylu Feng-shui a zážitkové gastronomie v hotelové restauraci Portum zde najdete řadu sportovních aktivit, ať už jde o tenisové kurty s celoročním provozem, bowling nebo wellness a spa centrum Infinit Maximus. Ve vodním a saunovém světě si užijete bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, pět různých druhů saun, včetně venkovní, dále nejrůznější typy privátních koupelí, masáží a spa rituálů. Maximus Resort disponuje také variabilními kongresovými prostorami až pro 200 osob a krásným svatebním paloukem v rokli za hotelem.

 

sídlo pro firmy, dárek Maximus Resort

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin

  000 000 000

SÍDLO PRO FIRMY
RYCHLÉ KONTAKTY
7 DNÍ V TÝDNU

Pobřežní ulice
186 00 Praha 8-Karlin